
Landscape
Recipient Depozitare Alimente 1,0 L
18,40 lei23,00 lei-20%
Economisești 4,60 lei
✔ În stoc la xxxlutz.ro
Despre acest produs
Prețul pentru Recipient Depozitare Alimente 1,0 L, marca Landscape, este 18,40 lei, adică 20% mai puțin, prin partenerul xxxlutz.ro. Îl găsești la Serii de veselă din categoria Casă & Grădină, cu prețuri actualizate.
La 18,40 lei economisești 4,60 lei față de prețul anterior de 23,00 lei - o reducere de 20%.
De ce să alegi acest produs
La 18,40 lei, Recipient Depozitare Alimente 1,0 L este o opțiune accesibilă, iar reducerea de 20% o face și mai interesantă.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Serii de veselă și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca Landscape - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Recipient Depozitare Alimente 1,0 L?
Recipient Depozitare Alimente 1,0 L costă 18,40 lei, redus cu 20% de la 23,00 lei, la xxxlutz.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Recipient Depozitare Alimente 1,0 L?
Îl găsești la xxxlutz.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Recipient Depozitare Alimente 1,0 L reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 20% - 18,40 lei în loc de 23,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Recipient Depozitare Alimente 1,0 L face parte din categoria Casă & Grădină, la Serii de veselă.
Vezi și
Produse similare

LandscapeRecipient Depozitare Alimente 1,0 L
18,40 lei23,00 lei-20%

LandscapeBol Pentru Cereale
19,99 lei24,99 lei-20%

LandscapeCană Pentru Cafea 400 ml
19,99 lei24,99 lei-20%

NovelCeașcă De Cafea 220 ml
19,99 lei24,99 lei-20%

LandscapeCeașcă De Cafea 270 ml
19,99 lei24,99 lei-20%

LandscapeCeașcă De Cafea 270 ml
19,99 lei24,99 lei-20%

LandscapeCeașcă De Cafea 270 ml
19,99 lei24,99 lei-20%

LandscapeCeașcă De Cafea 270 ml
19,99 lei24,99 lei-20%

LandscapeFarfurie Pentru Desert 20,5 cm
19,99 lei24,99 lei-20%

NovelFarfurioară 15,2 cm
19,99 lei24,99 lei-20%

Maxwell & WilliamsBol Pentru Desert 10 cm
21,59 lei26,99 lei-20%

NovelCană Pentru Cafea 375 ml
21,59 lei26,99 lei-20%
