
Real Techniques
Real Techniques Original Collection Base pensula pentru aplicarea pudrei
59,00 lei
✔ În stoc la notino.ro
Despre acest produs
Real Techniques Original Collection Base pensula pentru aplicarea pudrei produs de Real Techniques îl găsești în magazinul notino.ro, la prețul de 59,00 lei. L-am inclus în categoria Sănătate & Frumusețe, unde găsești oferte și prețuri din mai multe magazine.
Verifică prețul de 59,00 lei și disponibilitatea direct la comerciant înainte de comandă.
De ce să alegi acest produs
La 59,00 lei, Real Techniques Original Collection Base pensula pentru aplicarea pudrei este o opțiune accesibilă.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Pensule pentru fata și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca Real Techniques - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Real Techniques Original Collection Base pensula pentru aplicarea pudrei?
Real Techniques Original Collection Base pensula pentru aplicarea pudrei costă 59,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Real Techniques Original Collection Base pensula pentru aplicarea pudrei?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Real Techniques Original Collection Base pensula pentru aplicarea pudrei face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Pensule pentru fata.
Vezi și
Produse similare

ZMILE COSMETICSZMILE COSMETICS Your Utensilo Brushes set de pensule cu husă
59,00 lei

ArtdecoARTDECO Brush Premium pensula pentru contur
60,00 lei

NotinoNotino Makeup Brushes Professional Large Powder Make-Up Brush 101 pensula pentru aplicarea pudrei
60,00 lei

BPerfectBPerfect Annalivia Mini Empress perie kabuki teșită
64,00 lei

Annabelle MineralsAnnabelle Minerals Accessories Short Top Brush pensula pentru machiaj pudra minerala
65,00 lei

BrushArtBrushArt Double Duty Concealer & Foundation brush pensulă pentru make-up și corector fata-verso
65,00 lei

EcoToolsEcoTools Face Tools pensula pentru aplicarea pudrei
65,00 lei

GOSH COPENHAGENGOSH COPENHAGEN Multi Brush perie ovala pentru make-up
65,00 lei

Luvia CosmeticsLuvia Cosmetics Prime Countour Prime Contour pensula pentru contur
65,00 lei

Real TechniquesReal Techniques Original Collection Base pensula pentru crema si fond de ten
65,00 lei

Real TechniquesReal Techniques Original Collection Power Pigment pensula pentru aplicare fard obraz
65,00 lei

Real TechniquesReal Techniques Seamless Complexion pensula pentru machiaj
65,00 lei
