
Ray-Ban
Ray-Ban RX5430 8442 51 BERNARD
259,50 lei519,00 lei-50%
Economisești 259,50 lei
✔ În stoc la optiblu.ro
Despre acest produs
Ray-Ban RX5430 8442 51 BERNARD produs de Ray-Ban are un preț de 259,50 lei (redus de la 519,00 lei) și poate fi comandat prin partenerul optiblu.ro. Face parte din categoria Fashion de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.
La 259,50 lei economisești 259,50 lei față de prețul anterior de 519,00 lei - o reducere de 50%.
De ce să alegi acest produs
La 259,50 lei, Ray-Ban RX5430 8442 51 BERNARD este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 50% o face și mai interesantă.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Ochelari de vedere și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca Ray-Ban - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Ray-Ban RX5430 8442 51 BERNARD?
Ray-Ban RX5430 8442 51 BERNARD costă 259,50 lei, redus cu 50% de la 519,00 lei, la optiblu.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Ray-Ban RX5430 8442 51 BERNARD?
Îl găsești la optiblu.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Ray-Ban RX5430 8442 51 BERNARD reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 50% - 259,50 lei în loc de 519,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Ray-Ban RX5430 8442 51 BERNARD face parte din categoria Fashion, la Ochelari de vedere.
Vezi și
Produse similare

Ray-BanRay-Ban RX5430 8443 51 BERNARD
259,50 lei519,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RX5510 2102 50
259,50 lei519,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RX5510 2102 52
259,50 lei519,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RX7098 2012 48
259,50 lei519,00 lei-50%

CarreraCarrera CA3048 086 54
264,50 lei529,00 lei-50%

CarreraCarrera CA3048 FWM 54
264,50 lei529,00 lei-50%

CarreraCarrera CA3049 086 52
264,50 lei529,00 lei-50%

CarreraCarrera CA3049 807 52
264,50 lei529,00 lei-50%

CarreraCarrera CA346 2M2 52
264,50 lei529,00 lei-50%

CarreraCarrera CA346 I46 52
264,50 lei529,00 lei-50%

CarreraCarrera CA346 R1T 52
264,50 lei529,00 lei-50%

CarreraCarrera CA347 284 55
264,50 lei529,00 lei-50%
