
Ray-Ban
Ray-Ban RX5403D 5725 52
364,50 lei729,00 lei-50%
Economisești 364,50 lei
✔ În stoc la optiblu.ro
Despre acest produs
Ray-Ban RX5403D 5725 52 de la Ray-Ban poate fi cumpărat în magazinul optiblu.ro, la prețul de 364,50 lei, cu o reducere de 50%. Îl găsești la Ochelari de vedere din categoria Fashion, cu prețuri actualizate.
Cu 50% reducere, ajunge de la 729,00 lei la 364,50 lei (economisești 364,50 lei).
De ce să alegi acest produs
La 364,50 lei, Ray-Ban RX5403D 5725 52 este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 50% o face și mai interesantă.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Ochelari de vedere și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca Ray-Ban - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Ray-Ban RX5403D 5725 52?
Ray-Ban RX5403D 5725 52 costă 364,50 lei, redus cu 50% de la 729,00 lei, la optiblu.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Ray-Ban RX5403D 5725 52?
Îl găsești la optiblu.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Ray-Ban RX5403D 5725 52 reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 50% - 364,50 lei în loc de 729,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Ray-Ban RX5403D 5725 52 face parte din categoria Fashion, la Ochelari de vedere.
Vezi și
Produse similare

Ray-BanRay-Ban RX5403D 8416 54
364,50 lei729,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RX5408D 2000 57
364,50 lei729,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RX5408D 5920 57
364,50 lei729,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RX5408D 5986 57
364,50 lei729,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RX5411D 2000 54
364,50 lei729,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RX5421 2012 55
364,50 lei729,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RX5421 8251 53
364,50 lei729,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RX5425D 2000 54
364,50 lei729,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RX5426D 8286 54
364,50 lei729,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RX5427D 8286 53
364,50 lei729,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RX5427D 8288 53
364,50 lei729,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RX5427D 8290 53
364,50 lei729,00 lei-50%
