
Ray-Ban
Ray-Ban RX5362 8309 54
279,50 lei559,00 lei-50%
Economisești 279,50 lei
✔ În stoc la optiblu.ro
Despre acest produs
Ray-Ban RX5362 8309 54, marca Ray-Ban, poate fi cumpărat în magazinul optiblu.ro, la prețul de 279,50 lei (redus de la 559,00 lei). Face parte din categoria Fashion de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.
La 279,50 lei economisești 279,50 lei față de prețul anterior de 559,00 lei - o reducere de 50%.
De ce să alegi acest produs
La 279,50 lei, Ray-Ban RX5362 8309 54 este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 50% o face și mai interesantă.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Ochelari de vedere și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca Ray-Ban - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Ray-Ban RX5362 8309 54?
Ray-Ban RX5362 8309 54 costă 279,50 lei, redus cu 50% de la 559,00 lei, la optiblu.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Ray-Ban RX5362 8309 54?
Îl găsești la optiblu.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Ray-Ban RX5362 8309 54 reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 50% - 279,50 lei în loc de 559,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Ray-Ban RX5362 8309 54 face parte din categoria Fashion, la Ochelari de vedere.
Vezi și
Produse similare

Ray-BanRay-Ban RX6494 3135 54
279,50 lei559,00 lei-50%

CarreraCarrera CA4417 BLX 57
284,50 lei569,00 lei-50%

CarreraCarrera CA4417 FLL 57
284,50 lei569,00 lei-50%

Dolce&GabbanaDolce&Gabbana DG5099 3094 55 ACTIVE
284,50 lei569,00 lei-50%

GuessGuess GU50149 057 54
284,50 lei569,00 lei-50%

GuessGuess GU50304 053 52
284,50 lei569,00 lei-50%

GuessGuess GU50309 071 54
284,50 lei569,00 lei-50%

GuessGuess GU50310 001 52
284,50 lei569,00 lei-50%

GuessGuess GU50310 001 54
284,50 lei569,00 lei-50%

GuessGuess GU50310 071 54
284,50 lei569,00 lei-50%

GuessGuess GU50310 098 54
284,50 lei569,00 lei-50%

GuessGuess GU50311 056 53
284,50 lei569,00 lei-50%
