
Ray-Ban
Ray-Ban RJ9071S 716246 48
224,50 lei449,00 lei-50%
Economisești 224,50 lei
✔ În stoc la optiblu.ro
Despre acest produs
Prețul pentru Ray-Ban RJ9071S 716246 48 de la Ray-Ban este 224,50 lei, adică 50% mai puțin, în magazinul optiblu.ro. L-am inclus în categoria Fashion, unde găsești oferte și prețuri din mai multe magazine.
La 224,50 lei economisești 224,50 lei față de prețul anterior de 449,00 lei - o reducere de 50%.
De ce să alegi acest produs
La 224,50 lei, Ray-Ban RJ9071S 716246 48 este o opțiune echilibrată ca preț, iar reducerea de 50% o face și mai interesantă.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Ochelari de soare și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca Ray-Ban - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Ray-Ban RJ9071S 716246 48?
Ray-Ban RJ9071S 716246 48 costă 224,50 lei, redus cu 50% de la 449,00 lei, la optiblu.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Ray-Ban RJ9071S 716246 48?
Îl găsești la optiblu.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Ray-Ban RJ9071S 716246 48 reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 50% - 224,50 lei în loc de 449,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Ray-Ban RJ9071S 716246 48 face parte din categoria Fashion, la Ochelari de soare.
Vezi și
Produse similare

Ray-BanRay-Ban RJ9077S 718887 49
224,50 lei449,00 lei-50%

VogueVogue VO4322S 51524L 53
224,50 lei449,00 lei-50%

VogueVogue VO4332S 5138/2 59
224,50 lei449,00 lei-50%

VogueVogue VO5283S W44/87 54
224,50 lei449,00 lei-50%

VogueVogue VO5607S 287590 53
224,50 lei449,00 lei-50%

VogueVogue VO5607S 312487 53
224,50 lei449,00 lei-50%

VogueVogue VO5607S 317511 53
224,50 lei449,00 lei-50%

VogueVogue VO5616S 271883 51
224,50 lei449,00 lei-50%

VogueVogue VO5616S 318172 51
224,50 lei449,00 lei-50%

VogueVogue VO5629S W44/81 54
224,50 lei449,00 lei-50%

VogueVogue VO5630S W65681 55
224,50 lei449,00 lei-50%

Emporio ArmaniEmporio Armani EK4002 5001/83 48
229,50 lei459,00 lei-50%
