
Ray-Ban
Ray-Ban RB4171 6815/A5 54 ERIKA
359,50 lei719,00 lei-50%
Economisești 359,50 lei
✔ În stoc la optiblu.ro
Despre acest produs
Comandă Ray-Ban RB4171 6815/A5 54 ERIKA de la Ray-Ban în magazinul optiblu.ro, la 359,50 lei (redus de la 719,00 lei). Din gama Fashion, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.
La 359,50 lei economisești 359,50 lei față de prețul anterior de 719,00 lei - o reducere de 50%.
De ce să alegi acest produs
La 359,50 lei, Ray-Ban RB4171 6815/A5 54 ERIKA este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 50% o face și mai interesantă.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Ochelari de soare și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca Ray-Ban - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Ray-Ban RB4171 6815/A5 54 ERIKA?
Ray-Ban RB4171 6815/A5 54 ERIKA costă 359,50 lei, redus cu 50% de la 719,00 lei, la optiblu.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Ray-Ban RB4171 6815/A5 54 ERIKA?
Îl găsești la optiblu.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Ray-Ban RB4171 6815/A5 54 ERIKA reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 50% - 359,50 lei în loc de 719,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Ray-Ban RB4171 6815/A5 54 ERIKA face parte din categoria Fashion, la Ochelari de soare.
Vezi și
Produse similare

Ray-BanRay-Ban RB4187 856/13 54 CHRIS
359,50 lei719,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RB4428 6675/71 56
359,50 lei719,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RB4459D 6166/13 54
359,50 lei719,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RB4459D 6230/19 54
359,50 lei719,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RB4461D 6450/8G 64
359,50 lei719,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RB4461D 710/13 64
359,50 lei719,00 lei-50%

CarreraCarrera Ducati CARDUC 017/S 807/9O 74
359,55 lei719,11 lei-50%

HUGOHUGO HG 1236/S 807/9O 55
364,50 lei729,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RB2201 1332/3F 54 LARAMIE
364,50 lei729,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RB2132 6824/R5 55 NEW WAYFARER
369,50 lei739,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RB2187 1314/3F 54 WAYFARER NOMAD
369,50 lei739,00 lei-50%

Ray-BanRay-Ban RB2206D 901/87 57
369,50 lei739,00 lei-50%
