Ralph Lauren RL8231U 500187 55
Ralph Lauren

Ralph Lauren RL8231U 500187 55

895,30 lei1.279,00 lei-30%

Economisești 383,70 lei

✔ În stoc la optiblu.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Ralph Lauren RL8231U 500187 55 produs de Ralph Lauren are un preț de 895,30 lei (redus de la 1.279,00 lei) și este disponibil prin partenerul optiblu.ro. Face parte din categoria Fashion de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.

Prețul curent de 895,30 lei înseamnă 30% mai puțin decât 1.279,00 lei, o economie de 383,70 lei.

De ce să alegi acest produs

La 895,30 lei, Ralph Lauren RL8231U 500187 55 este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 30% o face și mai interesantă.

Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Ochelari de soare și să citești specificațiile complete înainte de comandă.

Produsul poartă marca Ralph Lauren - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Ralph Lauren RL8231U 500187 55?
Ralph Lauren RL8231U 500187 55 costă 895,30 lei, redus cu 30% de la 1.279,00 lei, la optiblu.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Ralph Lauren RL8231U 500187 55?
Îl găsești la optiblu.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Ralph Lauren RL8231U 500187 55 reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 30% - 895,30 lei în loc de 1.279,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Ralph Lauren RL8231U 500187 55 face parte din categoria Fashion, la Ochelari de soare.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii