Premergator Patrol Safari Milly Mally
Milly Mally

Premergator Patrol Safari Milly Mally

349,00 lei

✔ În stoc la nichiduta.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Premergator Patrol Safari Milly Mally, marca Milly Mally, are un preț de 349,00 lei și poate fi comandat la nichiduta.ro. Îl găsești la La Plimbare din categoria Copii & Jucării, cu prețuri actualizate.

Acest premergator pentru copii este conceput pentru a satisface nevoile si curiozitatea copilului dumneavoastra.

Prețul afișat, 349,00 lei, este preluat din feedul magazinului și actualizat periodic.

De ce să alegi acest produs

La 349,00 lei, Premergator Patrol Safari Milly Mally este o opțiune din segmentul superior.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din La Plimbare și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Milly Mally - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Premergator Patrol Safari Milly Mally?
Premergator Patrol Safari Milly Mally costă 349,00 lei, la nichiduta.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Premergator Patrol Safari Milly Mally?
Îl găsești la nichiduta.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Premergator Patrol Safari Milly Mally face parte din categoria Copii & Jucării, la La Plimbare.

Produse similare

Premergator pentru copii Milly Mally Patrol Pastel Dots
Milly MallyPremergator pentru copii Milly Mally Patrol Pastel Dots
349,00 lei
Trotineta evolutiva 2 in 1 Saro Cool Rider mint, pliabila cu scaunel, bluetooth, difuzor, roti LED si frana spate pentru copii 12 luni+, greutatea admisa 50 kg
Saro BabyTrotineta evolutiva 2 in 1 Saro Cool Rider mint, pliabila cu scaunel, bluetooth, difuzor, roti LED si frana spate pentru copii 12 luni+, greutatea admisa 50 kg
349,00 lei
Trotineta evolutiva 2 in 1 Saro Cool Rider pink, pliabila cu scaunel, bluetooth, difuzor, roti LED si frana spate pentru copii 12 luni+, greutatea admisa 50 kg
Saro BabyTrotineta evolutiva 2 in 1 Saro Cool Rider pink, pliabila cu scaunel, bluetooth, difuzor, roti LED si frana spate pentru copii 12 luni+, greutatea admisa 50 kg
349,00 lei
Antemergator rosu cu activitati tip Montessori
VigaAntemergator rosu cu activitati tip Montessori
350,00 lei
Bicicleta copii fara pedale Balance bike QPlay Spark Verde 12 inch, de la 3 ani pana la 30 kg, iluminare LED la roti, ghidon ajustabil cu mansoane anti-alunecare, sa ajustabila pe inaltime, roti de cauciuc
QPlayBicicleta copii fara pedale Balance bike QPlay Spark Verde 12 inch, de la 3 ani pana la 30 kg, iluminare LED la roti, ghidon ajustabil cu mansoane anti-alunecare, sa ajustabila pe inaltime, roti de cauciuc
350,00 lei
Trotineta Mini Micro Classic Aqua usoara, confortabila, silentioasa, ghidon detasabil, greutate 1.9 kg, varsta recomandata 2-5 ani
MICROTrotineta Mini Micro Classic Aqua usoara, confortabila, silentioasa, ghidon detasabil, greutate 1.9 kg, varsta recomandata 2-5 ani
350,00 lei
Trotineta Mini Micro Classic Yellow usoara, confortabila, silentioasa, ghidon detasabil, greutate 1.9 kg, varsta recomandata 2-5 ani
MICROTrotineta Mini Micro Classic Yellow usoara, confortabila, silentioasa, ghidon detasabil, greutate 1.9 kg, varsta recomandata 2-5 ani
350,00 lei
Volan Kart Berg XL
BERG TOYSVolan Kart Berg XL
350,00 lei
Premergator din lemn prietenii padurii
MELISSA&DOUGPremergator din lemn prietenii padurii
356,00 lei
Tricicleta pentru copii Kinderkraft 4trike Black Volt transformabila, cu cadru de aluminiu, pliabila, roti din spuma Eva, 3 functii, greutate redusa doar 3,5 kg, de la 12 luni
KINDERKRAFTTricicleta pentru copii Kinderkraft 4trike Black Volt transformabila, cu cadru de aluminiu, pliabila, roti din spuma Eva, 3 functii, greutate redusa doar 3,5 kg, de la 12 luni
356,00 lei
Tricicleta pentru copii Kinderkraft 4trike Pink transformabila, cu cadru de aluminiu, pliabila, roti din spuma Eva, 3 functii, greutate redusa doar 3,5 kg, de la 12 luni
KINDERKRAFTTricicleta pentru copii Kinderkraft 4trike Pink transformabila, cu cadru de aluminiu, pliabila, roti din spuma Eva, 3 functii, greutate redusa doar 3,5 kg, de la 12 luni
356,00 lei
Tricicleta pentru copii Kinderkraft 4trike Silver Grey transformabila, cu cadru de aluminiu, pliabila, roti din spuma Eva, 3 functii, greutate redusa doar 3,5 kg, de la 12 luni
KINDERKRAFTTricicleta pentru copii Kinderkraft 4trike Silver Grey transformabila, cu cadru de aluminiu, pliabila, roti din spuma Eva, 3 functii, greutate redusa doar 3,5 kg, de la 12 luni
356,00 lei
Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii