
Pet Expert
Pet Expert Castron Melamina Glamour Bone 500 ml 8036
37,99 lei
✔ În stoc la petmagazin.ro
Despre acest produs
Pet Expert Castron Melamina Glamour Bone 500 ml 8036, marca Pet Expert, are un preț de 37,99 lei și poate fi cumpărat în magazinul petmagazin.ro. Din gama Animale, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.
Cu ajutorul acestui castron cu forma rotunda, hranirea cainilor va deveni mai usoara.
Prețul afișat, 37,99 lei, este preluat din feedul magazinului și actualizat periodic.
De ce să alegi acest produs
La 37,99 lei, Pet Expert Castron Melamina Glamour Bone 500 ml 8036 este o opțiune accesibilă.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din boluri și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca Pet Expert - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Pet Expert Castron Melamina Glamour Bone 500 ml 8036?
Pet Expert Castron Melamina Glamour Bone 500 ml 8036 costă 37,99 lei, la petmagazin.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Pet Expert Castron Melamina Glamour Bone 500 ml 8036?
Îl găsești la petmagazin.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Pet Expert Castron Melamina Glamour Bone 500 ml 8036 face parte din categoria Animale, la boluri.
Vezi și
Produse similare

Pet ExpertPet Expert Castron Melamina Glamour Bone 500 ml 8036
37,99 lei

Pet ExpertPet Expert Castron Inox 2.80 l
38,49 lei

Pet ExpertPet Expert Castron Inox 2.80 l
38,49 lei

Pet ExpertPet Expert Castron Melamina Glamour Bone 700 ml 8037
39,99 lei

Pet ExpertPet Expert Castron Melamina Glamour Bone 700 ml 8037
39,99 lei

Pet ExpertCastron Inox Antiderapant Cocker 0.90 l
41,17 lei

Pet ExpertCastron Inox Antiderapant Cocker 0.90 l
41,17 lei

FerplastFerplast Castron Ceramica Venere Medium
43,99 lei

Pet ExpertPet Expert Castron Inox Cu Carlig 0.84 l
44,99 lei

Pet ExpertPet Expert Castron Inox Cu Carlig 0.84 l
44,99 lei

FerplastFerplast Castron Party 10
45,49 lei

Pet ExpertPet Expert Castron Melamina Glamour Pink 2x150 ml 8034
45,49 lei
