Pensula sintetic rotunda Graduate Daler Rowney - 1
Daler Rowney

Pensula sintetic rotunda Graduate Daler Rowney - 1

22,99 lei28,74 lei-20%

Economisești 5,75 lei

✔ În stoc la trada.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Pensula sintetic rotunda Graduate Daler Rowney - 1 produs de Daler Rowney are un preț de 22,99 lei, adică 20% mai puțin și poate fi cumpărat în magazinul trada.ro. Îl găsești la Pensule Pictura din categoria Bazar, cu prețuri actualizate.

Recomandata pentru pictura in acrilice, ulei, tempera sau guasa.

La 22,99 lei economisești 5,75 lei față de prețul anterior de 28,74 lei - o reducere de 20%.

De ce să alegi acest produs

La 22,99 lei, Pensula sintetic rotunda Graduate Daler Rowney - 1 este o opțiune accesibilă, iar reducerea de 20% o face și mai interesantă.

Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Pensule Pictura și să citești specificațiile complete înainte de comandă.

Produsul poartă marca Daler Rowney - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Pensula sintetic rotunda Graduate Daler Rowney - 1?
Pensula sintetic rotunda Graduate Daler Rowney - 1 costă 22,99 lei, redus cu 20% de la 28,74 lei, la trada.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Pensula sintetic rotunda Graduate Daler Rowney - 1?
Îl găsești la trada.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Pensula sintetic rotunda Graduate Daler Rowney - 1 reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 20% - 22,99 lei în loc de 28,74 lei.
În ce categorie se încadrează?
Pensula sintetic rotunda Graduate Daler Rowney - 1 face parte din categoria Bazar, la Pensule Pictura.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii