
Tommy Hilfiger
Pantofi sport Tommy Hilfiger TJW Flatform ESS
315,25 lei485,00 lei-35%
Economisești 169,75 lei
✔ În stoc la various-brands.ro
Despre acest produs
Pantofi sport Tommy Hilfiger TJW Flatform ESS produs de Tommy Hilfiger poate fi cumpărat la various-brands.ro, la prețul de 315,25 lei, cu o reducere de 35%. Din gama Fashion, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.
Cu 35% reducere, ajunge de la 485,00 lei la 315,25 lei (economisești 169,75 lei).
De ce să alegi acest produs
La 315,25 lei, Pantofi sport Tommy Hilfiger TJW Flatform ESS este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 35% o face și mai interesantă.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Tommy Hilfiger Dama și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca Tommy Hilfiger - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Pantofi sport Tommy Hilfiger TJW Flatform ESS?
Pantofi sport Tommy Hilfiger TJW Flatform ESS costă 315,25 lei, redus cu 35% de la 485,00 lei, la various-brands.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Pantofi sport Tommy Hilfiger TJW Flatform ESS?
Îl găsești la various-brands.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Pantofi sport Tommy Hilfiger TJW Flatform ESS reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 35% - 315,25 lei în loc de 485,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Pantofi sport Tommy Hilfiger TJW Flatform ESS face parte din categoria Fashion, la Tommy Hilfiger Dama.
Vezi și
Produse similare

Tommy HilfigerPantofi sport Tommy Hilfiger ARCHIVE'25
347,75 lei535,00 lei-35%

Tommy HilfigerPantofi sport Tommy Hilfiger ESSENTIAL BASKET SNEAKER
347,75 lei535,00 lei-35%

Tommy HilfigerPantofi sport Tommy Hilfiger THE CONEY
347,75 lei535,00 lei-35%

Tommy HilfigerPantofi sport Tommy Hilfiger THE CONEY METALLIC
347,75 lei535,00 lei-35%

Tommy HilfigerPantofi sport Tommy Hilfiger THE GREENWICH LEATHER
347,75 lei535,00 lei-35%

Tommy HilfigerPantofi sport Tommy Hilfiger THE GREENWICH SUEDE
347,75 lei535,00 lei-35%

Tommy HilfigerPantofi sport Tommy Hilfiger TJW FOXING VULC LC LEATHER
347,75 lei535,00 lei-35%

Tommy HilfigerPantofi Sport Tommy Hilfiger TJW retro Basket FLATFORM ess
347,75 lei535,00 lei-35%

Tommy HilfigerPantofi sport Tommy Hilfiger TJW RETRO RUNNER CLEATED
347,75 lei535,00 lei-35%

Tommy HilfigerPantofi sport Tommy Hilfiger TJW RETRO RUNNER CLEATED
347,75 lei535,00 lei-35%

Tommy HilfigerPantofi sport Tommy Hilfiger LEATHER RUNNER
365,30 lei562,00 lei-35%

Tommy HilfigerPantofi sport Tommy Hilfiger ARCHIVE'97
380,25 lei585,00 lei-35%
