
adidas
Pantofi sport adidas ASPYRE
350,00 lei500,00 lei-30%
Economisești 150,00 lei
✔ În stoc la various-brands.ro
Despre acest produs
Comandă Pantofi sport adidas ASPYRE de la adidas în magazinul various-brands.ro, la 350,00 lei (redus de la 500,00 lei). Face parte din categoria Fashion de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.
La 350,00 lei economisești 150,00 lei față de prețul anterior de 500,00 lei - o reducere de 30%.
De ce să alegi acest produs
La 350,00 lei, Pantofi sport adidas ASPYRE este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 30% o face și mai interesantă.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din presaless2026 și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca adidas - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Pantofi sport adidas ASPYRE?
Pantofi sport adidas ASPYRE costă 350,00 lei, redus cu 30% de la 500,00 lei, la various-brands.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Pantofi sport adidas ASPYRE?
Îl găsești la various-brands.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Pantofi sport adidas ASPYRE reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 30% - 350,00 lei în loc de 500,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Pantofi sport adidas ASPYRE face parte din categoria Fashion, la presaless2026.
Vezi și
Produse similare

adidasPantofi sport adidas ASPYRE
350,00 lei500,00 lei-30%

adidasPantofi sport adidas BARREDA DECODE LUX
350,00 lei500,00 lei-30%

adidasPantofi sport adidas BARREDA DECODE LUX
350,00 lei500,00 lei-30%

adidasPantofi sport adidas HANDBALL SPEZIAL J
350,00 lei500,00 lei-30%

adidasPantofi sport adidas KAPTIR 4.0
350,00 lei500,00 lei-30%

adidasPantofi sport adidas TAEKWONDO LACE W
350,00 lei500,00 lei-30%

adidasPantofi sport adidas TAEKWONDO LACE W
350,00 lei500,00 lei-30%

EA7Bluza cu fermoar EA7 TRAIN LOGO SERIES TAPE GIRL T-TOP FZ
353,50 lei505,00 lei-30%

EA7Fusta EA7 TRAIN PRECIOUS W SKIRT
353,50 lei505,00 lei-30%

NikeTrening Nike M NK CLUB WVN TRK SUIT
353,50 lei505,00 lei-30%

Calvin KleinHanorac Calvin Klein LS LOGO BACK PRINT HOODIE
357,00 lei510,00 lei-30%

Tommy HilfigerHanorac Tommy Hilfiger TJM REG SIGN BACKPRINT HOOD EXT
357,00 lei510,00 lei-30%
