
adidas
Pantofi sport adidas ADIDAS X MOON BOOT UB
643,50 lei990,00 lei-35%
Economisești 346,50 lei
✔ În stoc la various-brands.ro
Despre acest produs
Pantofi sport adidas ADIDAS X MOON BOOT UB de la adidas are un preț de 643,50 lei, adică 35% mai puțin și este disponibil la various-brands.ro. L-am inclus în categoria Fashion, unde găsești oferte și prețuri din mai multe magazine.
Cu 35% reducere, ajunge de la 990,00 lei la 643,50 lei (economisești 346,50 lei).
De ce să alegi acest produs
La 643,50 lei, Pantofi sport adidas ADIDAS X MOON BOOT UB este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 35% o face și mai interesantă.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din adidas Barbat și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca adidas - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Pantofi sport adidas ADIDAS X MOON BOOT UB?
Pantofi sport adidas ADIDAS X MOON BOOT UB costă 643,50 lei, redus cu 35% de la 990,00 lei, la various-brands.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Pantofi sport adidas ADIDAS X MOON BOOT UB?
Îl găsești la various-brands.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Pantofi sport adidas ADIDAS X MOON BOOT UB reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 35% - 643,50 lei în loc de 990,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Pantofi sport adidas ADIDAS X MOON BOOT UB face parte din categoria Fashion, la adidas Barbat.
Vezi și
Produse similare

adidasPantofi sport adidas ADIDAS X MOONBOOT ACE
714,35 lei1.099,00 lei-35%

adidasPantofi sport adidas VL COURT 3.0
250,25 lei385,00 lei-35%

adidasPantofi sport adidas VL COURT 3.0
250,25 lei385,00 lei-35%

adidasPantofi sport adidas PARK ST 2.0
266,50 lei410,00 lei-35%

adidasPantofi sport adidas PARK ST 2.0
269,75 lei415,00 lei-35%

adidasPantofi sport adidas ACESMASH
357,50 lei550,00 lei-35%

adidasPantofi sport adidas GAZELLE
393,25 lei605,00 lei-35%

adidasPantofi sport adidas CAMPUS 00s
429,00 lei660,00 lei-35%

adidasPantofi sport adidas LIGHTBLAZE GLOW
429,00 lei660,00 lei-35%

adidasPantofi sport adidas ADIDAS X MOON BOOT UB
643,50 lei990,00 lei-35%
