
PAKA ZWIERZAKA
PAKA ZWIERZAKA PEPE Meat Snack carnati pentru caini din carne de cal 200g
20,37 lei
✔ În stoc la fera.ro
Despre acest produs
Comandă PAKA ZWIERZAKA PEPE Meat Snack carnati pentru caini din carne de cal 200g, marca PAKA ZWIERZAKA, în magazinul fera.ro, la 20,37 lei. Din gama Animale, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.
Urmărim prețul de 20,37 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.
De ce să alegi acest produs
La 20,37 lei, PAKA ZWIERZAKA PEPE Meat Snack carnati pentru caini din carne de cal 200g este o opțiune accesibilă.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Câini și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca PAKA ZWIERZAKA - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă PAKA ZWIERZAKA PEPE Meat Snack carnati pentru caini din carne de cal 200g?
PAKA ZWIERZAKA PEPE Meat Snack carnati pentru caini din carne de cal 200g costă 20,37 lei, la fera.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra PAKA ZWIERZAKA PEPE Meat Snack carnati pentru caini din carne de cal 200g?
Îl găsești la fera.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
PAKA ZWIERZAKA PEPE Meat Snack carnati pentru caini din carne de cal 200g face parte din categoria Animale, la Câini.
Vezi și
Produse similare

ROYAL CANINConserva dietetica pentru caini Royal Canin Urinary Loaf 410 gr
20,40 lei

BOSCHBOSCH Junior miel cu orez 1 kg
20,41 lei

ADVANCEConserva dietetica pentru caini Advance Atopic Medium Maxi cu curcan 400 gr
20,45 lei

ADVANCEConserva dietetica pentru caini Advance Hypoallergenic cu pastrav 400 gr
20,45 lei

HILL'SHILL'S Prescription Diet Canine l/d 370g hrana pentru caini cu afectiuni hepatice
20,45 lei

BRITBRIT Care Dog Functional Snack Light recompense pentru caini, cu iepure si papaya 150 g
20,48 lei

TRIXIETRIXIE Minge pe sfoara pentru caine 50 cm
20,48 lei

HILL'SHILL'S Prescription Diet Canine Metabolic 370g hrana umeda pentru caini supraponderali
20,49 lei

HILL'S Prescription DietHILL'S Prescription Diet i/d Low Fat, XS-XL, Pui, dietă veterinară, conservă hrană umedă câini, sistem digestiv, obezitate, (pate), 360g
20,49 lei

HILL'S Prescription DietHILL'S Prescription Diet Metabolic, XS-XL, Pui, dietă veterinară, conservă hrană umedă câini, obezitate, (pate), 370g
20,49 lei

GAME DOGGAME DOG Prime Bite fazan și afine 400g hrană umedă câini toate vârstele
20,52 lei

TROVETTROVET Intestinal DPD hrana caini cu afectiuni intestinale 400 g
20,53 lei
