Omuleti din polistiren - Baker Ross
Baker Ross

Omuleti din polistiren - Baker Ross

16,90 lei

✔ În stoc la ookee.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Prețul pentru Omuleti din polistiren - Baker Ross produs de Baker Ross este 16,90 lei, prin partenerul ookee.ro. Face parte din categoria Copii & Jucării de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.

Omuleti din polistiren - Baker Ross Decoreaza omuletii cu vopsea acrilica, lipici, sclipici, pietre pretioase, paiete sau diverse accesorii.

Urmărim prețul de 16,90 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.

De ce să alegi acest produs

La 16,90 lei, Omuleti din polistiren - Baker Ross este o opțiune accesibilă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din DiY și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Baker Ross - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Omuleti din polistiren - Baker Ross?
Omuleti din polistiren - Baker Ross costă 16,90 lei, la ookee.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Omuleti din polistiren - Baker Ross?
Îl găsești la ookee.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Omuleti din polistiren - Baker Ross face parte din categoria Copii & Jucării, la DiY.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii