
Olivia Garden
Olivia Garden Expert Blowout Speed Gold&Brown perie rotundă pentru păr
98,00 lei
✔ În stoc la notino.ro
Despre acest produs
Comandă Olivia Garden Expert Blowout Speed Gold&Brown perie rotundă pentru păr produs de Olivia Garden la notino.ro, la 98,00 lei. Face parte din categoria Sănătate & Frumusețe de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.
Urmărim prețul de 98,00 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.
De ce să alegi acest produs
La 98,00 lei, Olivia Garden Expert Blowout Speed Gold&Brown perie rotundă pentru păr este o opțiune echilibrată ca preț.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Perii cilindrice și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca Olivia Garden - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Olivia Garden Expert Blowout Speed Gold&Brown perie rotundă pentru păr?
Olivia Garden Expert Blowout Speed Gold&Brown perie rotundă pentru păr costă 98,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Olivia Garden Expert Blowout Speed Gold&Brown perie rotundă pentru păr?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Olivia Garden Expert Blowout Speed Gold&Brown perie rotundă pentru păr face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Perii cilindrice.
Vezi și
Produse similare

JanekeJaneke Bobinga Wood Hairbrush Ø 60mm perie din lemn pentru păr
99,00 lei

Olivia GardenOlivia Garden Expert Blowout Speed perie rotundă pentru păr
99,00 lei

Olivia GardenOlivia Garden Expert Shine Wavy perie rotundă pentru păr
100,00 lei

Olivia GardenOlivia Garden Expert Shine Wavy perie rotundă pentru păr
103,00 lei

Olivia GardenOlivia Garden Expert Straight Wavy perie pătrată pentru uscarea părului
103,00 lei

Olivia GardenOlivia Garden Black Label SHINE Wavy Bristles perie rotundă pentru păr
105,00 lei

Olivia GardenOlivia Garden Blowout Classic Silver perie termală pentru păr
105,00 lei

Olivia GardenOlivia Garden Expert Blowout Speed Black Label perie rotundă pentru păr pentru o uscare rapida
105,00 lei

Olivia GardenOlivia Garden Expert Blowout Speed Gold&Brown perie rotundă pentru păr
105,00 lei

Olivia GardenOlivia Garden Expert Heat Nylgard perie rotundă pentru păr
105,00 lei

Olivia GardenOlivia Garden Expert Straight Wavy perie pătrată pentru uscarea părului
106,00 lei

MoroccanoilMoroccanoil Tools perie rotundă pentru păr
107,00 lei
