
Carolina Lemke
Ochelari de soare unisex Carolina Lemke CL3665 SG OPT 02
490,00 lei
✔ În stoc la lensa.ro
Despre acest produs
Prețul pentru Ochelari de soare unisex Carolina Lemke CL3665 SG OPT 02 de la Carolina Lemke este 490,00 lei, prin partenerul lensa.ro. Din gama Sănătate & Frumusețe, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.
Verifică prețul de 490,00 lei și disponibilitatea direct la comerciant înainte de comandă.
De ce să alegi acest produs
La 490,00 lei, Ochelari de soare unisex Carolina Lemke CL3665 SG OPT 02 este o opțiune din segmentul superior.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Ochelari și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca Carolina Lemke - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Ochelari de soare unisex Carolina Lemke CL3665 SG OPT 02?
Ochelari de soare unisex Carolina Lemke CL3665 SG OPT 02 costă 490,00 lei, la lensa.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Ochelari de soare unisex Carolina Lemke CL3665 SG OPT 02?
Îl găsești la lensa.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Ochelari de soare unisex Carolina Lemke CL3665 SG OPT 02 face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Ochelari.
Vezi și
Produse similare

Carolina LemkeOchelari de soare unisex Carolina Lemke CL3703 02
490,00 lei

Carolina LemkeOchelari de soare unisex Carolina Lemke CL3710 03
490,00 lei

Carolina LemkeOchelari de soare unisex Carolina Lemke CL3710 SG OPT 01
490,00 lei

Carolina LemkeOchelari de soare unisex Carolina Lemke CL3833 SG 01
490,00 lei

Carolina LemkeOchelari de soare unisex Carolina Lemke CL3833 SG 02
490,00 lei

Carolina LemkeOchelari de soare unisex Carolina Lemke CL9402 02
490,00 lei

Carolina LemkeOchelari de soare unisex Carolina Lemke CL9621 SG OPT 03
490,00 lei

Carolina LemkeOchelari de soare unisex Carolina Lemke CL9631 03
490,00 lei

Carolina LemkeOchelari de soare unisex Carolina Lemke CL9731 SG OPT 02
490,00 lei

Calvin Klein JeansRame ochelari de vedere barbati Calvin Klein Jeans CKJ22644 N 002
490,00 lei

Calvin Klein JeansRame ochelari de vedere barbati Calvin Klein Jeans CKJ25210 002
490,00 lei

Calvin Klein JeansRame ochelari de vedere barbati Calvin Klein Jeans CKJ25210 026 - 57mm
490,00 lei
