NYX Professional Makeup Epic Inky Stix eyeliner-gel culoare 14 Electric Emerald 1 g
NYX Professional Makeup

NYX Professional Makeup Epic Inky Stix eyeliner-gel culoare 14 Electric Emerald 1 g

59,00 lei

✔ În stoc la notino.ro

Preț actualizat: 2026-08-09

Despre acest produs

Prețul pentru NYX Professional Makeup Epic Inky Stix eyeliner-gel culoare 14 Electric Emerald 1 g de la NYX Professional Makeup este 59,00 lei, prin partenerul notino.ro. L-am inclus în categoria Sănătate & Frumusețe, unde găsești oferte și prețuri din mai multe magazine.

NYX Professional Makeup Epic Inky Stix, 1 g, Tus de ochi pentru femei, Doriți să vă evidențiați conturul ochilor și să atrageți toată atenția asupra ochilor dvs.?

Prețul afișat, 59,00 lei, este preluat din feedul magazinului și actualizat periodic.

De ce să alegi acest produs

La 59,00 lei, NYX Professional Makeup Epic Inky Stix eyeliner-gel culoare 14 Electric Emerald 1 g este o opțiune accesibilă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Machiaj - Ochi - Tus de ochi și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca NYX Professional Makeup - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă NYX Professional Makeup Epic Inky Stix eyeliner-gel culoare 14 Electric Emerald 1 g?
NYX Professional Makeup Epic Inky Stix eyeliner-gel culoare 14 Electric Emerald 1 g costă 59,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra NYX Professional Makeup Epic Inky Stix eyeliner-gel culoare 14 Electric Emerald 1 g?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
NYX Professional Makeup Epic Inky Stix eyeliner-gel culoare 14 Electric Emerald 1 g face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Machiaj - Ochi - Tus de ochi.

Produse similare

NYX Professional Makeup Epic Wear Liquid Liner tuș lichid pentru ochi, cu efect mat culoare 03 Stone Fox 3.5 ml
NYX Professional MakeupNYX Professional Makeup Epic Wear Liquid Liner tuș lichid pentru ochi, cu efect mat culoare 03 Stone Fox 3.5 ml
59,00 lei
NYX Professional Makeup Epic Wear Liquid Liner tuș lichid pentru ochi, cu efect mat culoare 07 Red 3.5 ml
NYX Professional MakeupNYX Professional Makeup Epic Wear Liquid Liner tuș lichid pentru ochi, cu efect mat culoare 07 Red 3.5 ml
59,00 lei
NYX Professional Makeup Epic Wear Liquid Liner tuș lichid pentru ochi, cu efect mat culoare 04 White 3.5 ml
NYX Professional MakeupNYX Professional Makeup Epic Wear Liquid Liner tuș lichid pentru ochi, cu efect mat culoare 04 White 3.5 ml
59,00 lei
NYX Professional Makeup Epic Wear Liquid Liner tuș lichid pentru ochi, cu efect mat culoare 02 Brown 3.5 ml
NYX Professional MakeupNYX Professional Makeup Epic Wear Liquid Liner tuș lichid pentru ochi, cu efect mat culoare 02 Brown 3.5 ml
59,00 lei
NYX Professional Makeup Gingerbaddie Land Candy Swirl eyeliner khol culoare 02 Milk Chocolate 1 buc
NYX Professional MakeupNYX Professional Makeup Gingerbaddie Land Candy Swirl eyeliner khol culoare 02 Milk Chocolate 1 buc
59,00 lei
NYX Professional Makeup Epic Ink Glitz creion metalic pentru ochi culoare 1 ml
NYX Professional MakeupNYX Professional Makeup Epic Ink Glitz creion metalic pentru ochi culoare 1 ml
60,00 lei
NYX Professional Makeup Epic Ink Glitz creion metalic pentru ochi culoare Shimmer Stitch 1 ml
NYX Professional MakeupNYX Professional Makeup Epic Ink Glitz creion metalic pentru ochi culoare Shimmer Stitch 1 ml
60,00 lei
NYX Professional Makeup Epic Ink Glitz creion metalic pentru ochi culoare Flashy Flare 1 ml
NYX Professional MakeupNYX Professional Makeup Epic Ink Glitz creion metalic pentru ochi culoare Flashy Flare 1 ml
60,00 lei
NYX Professional Makeup Epic Ink Glitz creion metalic pentru ochi culoare Graphite Glitz 1 ml
NYX Professional MakeupNYX Professional Makeup Epic Ink Glitz creion metalic pentru ochi culoare Graphite Glitz 1 ml
60,00 lei
NYX Professional Makeup Epic Inky Stix eyeliner-gel culoare 09 Lavender Ink 1 g
NYX Professional MakeupNYX Professional Makeup Epic Inky Stix eyeliner-gel culoare 09 Lavender Ink 1 g
60,00 lei
NYX Professional Makeup Epic Ink contur de precizie, rezistent la apă culoare Milk Chocolate 1 ml
NYX Professional MakeupNYX Professional Makeup Epic Ink contur de precizie, rezistent la apă culoare Milk Chocolate 1 ml
63,00 lei
Deborah Milano 24 Ore Extra eyeliner rezistent la apă culoare Black 1.5 g
Deborah MilanoDeborah Milano 24 Ore Extra eyeliner rezistent la apă culoare Black 1.5 g
65,00 lei
Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii