Mixsoon - PDRN Collagen Serum - 30ml
MIXSOON

Mixsoon - PDRN Collagen Serum - 30ml

87,21 lei

✔ În stoc la qudo.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Mixsoon - PDRN Collagen Serum - 30ml, marca MIXSOON, poate fi comandat la qudo.ro, la prețul de 87,21 lei. L-am inclus în categoria Sănătate & Frumusețe, unde găsești oferte și prețuri din mai multe magazine.

Urmărim prețul de 87,21 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.

De ce să alegi acest produs

La 87,21 lei, Mixsoon - PDRN Collagen Serum - 30ml este o opțiune echilibrată ca preț.

Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Seruri & Tratamente și să citești specificațiile complete înainte de comandă.

Produsul poartă marca MIXSOON - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Mixsoon - PDRN Collagen Serum - 30ml?
Mixsoon - PDRN Collagen Serum - 30ml costă 87,21 lei, la qudo.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Mixsoon - PDRN Collagen Serum - 30ml?
Îl găsești la qudo.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Mixsoon - PDRN Collagen Serum - 30ml face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Seruri & Tratamente.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii