Meshima + Vitamina C, 180 g, Fine Japan
Fine Japan

Meshima + Vitamina C, 180 g, Fine Japan

1.010,99 lei

✔ În stoc la ozone.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Prețul pentru Meshima + Vitamina C, 180 g, Fine Japan produs de Fine Japan este 1.010,99 lei, prin partenerul ozone.ro. Îl găsești la Imunostimulatoare > Ciuperci din categoria Electronice & IT, cu prețuri actualizate.

Urmărim prețul de 1.010,99 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.

De ce să alegi acest produs

La 1.010,99 lei, Meshima + Vitamina C, 180 g, Fine Japan este o opțiune premium.

Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Imunostimulatoare > Ciuperci și să citești specificațiile complete înainte de comandă.

Produsul poartă marca Fine Japan - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Meshima + Vitamina C, 180 g, Fine Japan?
Meshima + Vitamina C, 180 g, Fine Japan costă 1.010,99 lei, la ozone.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Meshima + Vitamina C, 180 g, Fine Japan?
Îl găsești la ozone.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Meshima + Vitamina C, 180 g, Fine Japan face parte din categoria Electronice & IT, la Imunostimulatoare > Ciuperci.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii