Mascara sprancene NYX Professional Makeup Thick it Stick it
NYX Professional Makeup

Mascara sprancene NYX Professional Makeup Thick it Stick it

52,20 lei58,00 lei-10%

Economisești 5,80 lei

✔ În stoc la makeupshop.ro

Preț actualizat: 2026-09-11

Despre acest produs

Mascara sprancene NYX Professional Makeup Thick it Stick it de la NYX Professional Makeup are un preț de 52,20 lei, adică 10% mai puțin și poate fi cumpărat în magazinul makeupshop.ro. Din gama Sănătate & Frumusețe, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.

Pe scurt NYX Professional Makeup Thick It Stick It este o mascara pentru sprâncene cu efect de îngroșare, concepută pentru a aranja, colora și oferi volum firelor de păr într-un singur pas.

La 52,20 lei economisești 5,80 lei față de prețul anterior de 58,00 lei - o reducere de 10%.

De ce să alegi acest produs

La 52,20 lei, Mascara sprancene NYX Professional Makeup Thick it Stick it este o opțiune accesibilă, iar reducerea de 10% o face și mai interesantă.

Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Makeup și să citești specificațiile complete înainte de comandă.

Produsul poartă marca NYX Professional Makeup - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Mascara sprancene NYX Professional Makeup Thick it Stick it?
Mascara sprancene NYX Professional Makeup Thick it Stick it costă 52,20 lei, redus cu 10% de la 58,00 lei, la makeupshop.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Mascara sprancene NYX Professional Makeup Thick it Stick it?
Îl găsești la makeupshop.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Mascara sprancene NYX Professional Makeup Thick it Stick it reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 10% - 52,20 lei în loc de 58,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Mascara sprancene NYX Professional Makeup Thick it Stick it face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Makeup.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii