
Ideal Standard
Masca laterala cada 70 cm Ideal Standard Hotline New
356,00 lei366,52 lei-3%
Economisești 10,52 lei
✔ În stoc la foglia.ro
Despre acest produs
Prețul pentru Masca laterala cada 70 cm Ideal Standard Hotline New produs de Ideal Standard este 356,00 lei, cu o reducere de 3%, prin partenerul foglia.ro. Din gama Casă & Grădină, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.
La 356,00 lei economisești 10,52 lei față de prețul anterior de 366,52 lei - o reducere de 3%.
De ce să alegi acest produs
La 356,00 lei, Masca laterala cada 70 cm Ideal Standard Hotline New este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 3% o face și mai interesantă.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Baie și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca Ideal Standard - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Masca laterala cada 70 cm Ideal Standard Hotline New?
Masca laterala cada 70 cm Ideal Standard Hotline New costă 356,00 lei, redus cu 3% de la 366,52 lei, la foglia.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Masca laterala cada 70 cm Ideal Standard Hotline New?
Îl găsești la foglia.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Masca laterala cada 70 cm Ideal Standard Hotline New reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 3% - 356,00 lei în loc de 366,52 lei.
În ce categorie se încadrează?
Masca laterala cada 70 cm Ideal Standard Hotline New face parte din categoria Casă & Grădină, la Baie.
Vezi și
Produse similare

Ideal StandardMasca laterala cada 75 cm Ideal Standard Hotline New
363,00 lei374,37 lei-3%

DeanteBrat de dus pivotant culoare alb Deante, Cascada
489,31 lei506,33 lei-3%

DeantePipa cada baie cu montaj in perete, culoare alb mat, Deante Cascada
489,31 lei506,33 lei-3%

DeanteSet de dus incastrat cu palarie, para de dus si baterie culoare auriu lucios Deante, Arnika
2.562,43 lei2.651,56 lei-3%

AlcadrainSifon cada baie cu ventil Click-Clack crom si preaplin plat Alcadrain A516CKM
179,00 lei182,00 lei-2%

Ideal StandardPiedestal pentru lavoar Ideal Standard Connect
420,00 lei429,00 lei-2%

BescoCada baie dreptunghiulara, acril, 175 x 80 cm, Besco Quadro si sifon cu preaplin automat
1.769,00 lei1.801,01 lei-2%

Villeroy & BochBideu suspendat 530x370 mm, cu preaplin, alb lucios, Villeroy Boch Skyla
2.077,00 lei2.114,00 lei-2%

HansgroheSistem de dus Hansgrohe Croma 160, termostat, anti-calcar si anti-oparire, crom lucios
1.747,00 lei1.761,12 lei-1%

DeanteSet vas wc suspendat rimless alb cu rezervor incastrat si clapeta de actionare aurie Deante, Avis
2.131,28 lei2.159,00 lei-1%

BescoCada baie dreptunghiulara, acril, 175 x 80 cm, instalatie completa, Besco Quadro
2.481,00 lei2.504,62 lei-1%

RegataGarnitura Marsit 3/4'
0,60 lei
