
L’Oréal Professionnel
L’Oréal Professionnel Majirel BOOSTER Culoare permanenta pentru par
69,00 lei
✔ În stoc la notino.ro
Despre acest produs
L’Oréal Professionnel Majirel BOOSTER Culoare permanenta pentru par de la L’Oréal Professionnel îl găsești prin partenerul notino.ro, la prețul de 69,00 lei. Îl găsești la Vopsele de păr permanente din categoria Sănătate & Frumusețe, cu prețuri actualizate.
Verifică prețul de 69,00 lei și disponibilitatea direct la comerciant înainte de comandă.
De ce să alegi acest produs
La 69,00 lei, L’Oréal Professionnel Majirel BOOSTER Culoare permanenta pentru par este o opțiune echilibrată ca preț.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Vopsele de păr permanente și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca L’Oréal Professionnel - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă L’Oréal Professionnel Majirel BOOSTER Culoare permanenta pentru par?
L’Oréal Professionnel Majirel BOOSTER Culoare permanenta pentru par costă 69,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra L’Oréal Professionnel Majirel BOOSTER Culoare permanenta pentru par?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
L’Oréal Professionnel Majirel BOOSTER Culoare permanenta pentru par face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Vopsele de păr permanente.
Vezi și
Produse similare

L’Oréal ProfessionnelL’Oréal Professionnel Majirel Culoare permanenta pentru par
69,00 lei

PhytoPhyto Color culoare par fără amoniac
69,00 lei

PhytoPhyto Color culoare par fără amoniac
69,00 lei

PhytoPhyto Color culoare par fără amoniac
69,00 lei

ApivitaApivita My Color Elixir culoare par fără amoniac
70,00 lei

ApivitaApivita My Color Elixir culoare par fără amoniac
70,00 lei

ApivitaApivita My Color Elixir culoare par fără amoniac
70,00 lei

ApivitaApivita My Color Elixir culoare par fără amoniac
70,00 lei

JoicoJoico Blonde Life Quick Tone Liqui toner rapid pentru par blond
70,00 lei

L’Oréal ProfessionnelL’Oréal Professionnel Inoa Culoare permanenta pentru par fără amoniac
70,00 lei

L’Oréal ProfessionnelL’Oréal Professionnel Inoa Culoare permanenta pentru par fără amoniac
70,00 lei

L’Oréal ProfessionnelL’Oréal Professionnel Inoa Culoare permanenta pentru par fără amoniac
70,00 lei
