
Ideal Standard
Lavoar suspendat alb 55 cm Ideal Standard i.Life A
360,00 lei489,69 lei-26%
Economisești 129,69 lei
✔ În stoc la foglia.ro
Despre acest produs
Lavoar suspendat alb 55 cm Ideal Standard i.Life A, marca Ideal Standard, are un preț de 360,00 lei, adică 26% mai puțin și poate fi comandat la foglia.ro. Face parte din categoria Casă & Grădină de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.
Cu 26% reducere, ajunge de la 489,69 lei la 360,00 lei (economisești 129,69 lei).
De ce să alegi acest produs
La 360,00 lei, Lavoar suspendat alb 55 cm Ideal Standard i.Life A este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 26% o face și mai interesantă.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Import și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca Ideal Standard - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Lavoar suspendat alb 55 cm Ideal Standard i.Life A?
Lavoar suspendat alb 55 cm Ideal Standard i.Life A costă 360,00 lei, redus cu 26% de la 489,69 lei, la foglia.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Lavoar suspendat alb 55 cm Ideal Standard i.Life A?
Îl găsești la foglia.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Lavoar suspendat alb 55 cm Ideal Standard i.Life A reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 26% - 360,00 lei în loc de 489,69 lei.
În ce categorie se încadrează?
Lavoar suspendat alb 55 cm Ideal Standard i.Life A face parte din categoria Casă & Grădină, la Import.
Vezi și
Produse similare

Villeroy & BochCorp incastrat pentru baterii cu 2 consumatori, VilleroyBoch Vi-Box
362,00 lei487,00 lei-26%

AlcadrainRigola dus faiantabila iesire laterala 1050 mm Alcadrain APZ12-1050
367,00 lei493,00 lei-26%

HansgroheVentil lavoar bronz periat Push-Open Hansgrohe 50100140
383,00 lei516,10 lei-26%

Ideal StandardBaterie chiuveta bucatarie Ideal Standard Ceraflex BlueStart crom lucios
395,00 lei537,17 lei-26%

Ideal StandardCapac wc soft close duroplast Ideal Standard i.Life S Slim alb
431,00 lei578,70 lei-26%

Ideal StandardOglinda dreptunghiulara 60 cm Ideal Standard MirrorLight
433,00 lei584,05 lei-26%

Ideal StandardOglinda dreptunghiulara 70 cm Ideal Standard S MirrorLight
433,00 lei584,05 lei-26%

HansgroheSuport prosop baie dublu culoare negru mat Hansgrohe AddStoris 41743670
458,00 lei619,00 lei-26%

HansgroheSifon lavoar negru mat Hansgrohe, Flowstar S
465,00 lei629,20 lei-26%

Ideal StandardOglinda dreptunghiulara 80 cm Ideal Standard S MirrorLight
521,00 lei706,62 lei-26%

LavitaBaterie cada montaj pe perete, negru mat, din alama sanitara, pipa fixa, 19.8 cm, LaVita Verdi
556,98 lei755,00 lei-26%

Ideal StandardBlat pentru mobilier baie Ideal Standard Connect Air 100 cm, gri deschis lucios
586,00 lei795,04 lei-26%
