Kombucha cu ghimbir 500ml Kombucha Life
Kombucha Life

Kombucha cu ghimbir 500ml Kombucha Life

18,13 lei

✔ În stoc la Biomag.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Kombucha cu ghimbir 500ml Kombucha Life, marca Kombucha Life, poate fi cumpărat în magazinul Biomag.ro, la prețul de 18,13 lei. L-am inclus în categoria Bazar, unde găsești oferte și prețuri din mai multe magazine.

Bautura Kombucha Life cu ghimbir 500ml Ce este Kombucha?

Urmărim prețul de 18,13 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.

De ce să alegi acest produs

La 18,13 lei, Kombucha cu ghimbir 500ml Kombucha Life este o opțiune accesibilă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Sucuri și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Kombucha Life - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Kombucha cu ghimbir 500ml Kombucha Life?
Kombucha cu ghimbir 500ml Kombucha Life costă 18,13 lei, la Biomag.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Kombucha cu ghimbir 500ml Kombucha Life?
Îl găsești la Biomag.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Kombucha cu ghimbir 500ml Kombucha Life face parte din categoria Bazar, la Sucuri.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii