
Killer Lips
Killer Lips Prep Talk Lip Scrub Strawberry Exfoliant pentru buze
23,00 lei
✔ În stoc la notino.ro
Despre acest produs
Prețul pentru Killer Lips Prep Talk Lip Scrub Strawberry Exfoliant pentru buze produs de Killer Lips este 23,00 lei, la notino.ro. Face parte din categoria Sănătate & Frumusețe de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.
Prețul afișat, 23,00 lei, este preluat din feedul magazinului și actualizat periodic.
De ce să alegi acest produs
La 23,00 lei, Killer Lips Prep Talk Lip Scrub Strawberry Exfoliant pentru buze este o opțiune accesibilă.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Peeling pentru buze și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca Killer Lips - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Killer Lips Prep Talk Lip Scrub Strawberry Exfoliant pentru buze?
Killer Lips Prep Talk Lip Scrub Strawberry Exfoliant pentru buze costă 23,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Killer Lips Prep Talk Lip Scrub Strawberry Exfoliant pentru buze?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Killer Lips Prep Talk Lip Scrub Strawberry Exfoliant pentru buze face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Peeling pentru buze.
Vezi și
Produse similare

Beauty JarBeauty Jar Berry Sugar Exfoliant pentru buze cu unt de cacao si vitamina E
24,00 lei

DermacolDermacol Kiss & Care Exfoliant pentru buze din bambus
28,00 lei

Killer LipsKiller Lips Prep Talk Lip Scrub Peach Exfoliant pentru buze
28,00 lei

I Heart RevolutionI Heart Revolution Tasty Coconut Exfoliant pentru buze cu ulei de cocos
29,00 lei

BAÏJABAÏJA Lip Scrub Lamon Exfoliant pentru buze
31,00 lei

BAÏJABAÏJA Lip Scrub Mint Exfoliant pentru buze
31,00 lei

Australian BodycareAustralian Bodycare Lip Scrub Exfoliant pentru buze
33,00 lei

Barry MBarry M Soufflé Lip Scrub Exfoliant pentru buze
33,00 lei

Barry MBarry M Lip Scrub Mango Exfoliant pentru buze
35,00 lei

Barry MBarry M Lip Scrub Watermelon Exfoliant pentru buze
36,00 lei

Burt’s BeesBurt’s Bees Lip Scrub Exfoliant pentru buze cu efect de nutritiv
39,00 lei

MokoshMokosh Raspberry Exfoliant pentru buze
42,00 lei
