
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur de Pêcher Eau de Parfum pentru femei
115,00 lei
✔ În stoc la notino.ro
Despre acest produs
Comandă Karl Lagerfeld Fleur de Pêcher Eau de Parfum pentru femei de la Karl Lagerfeld la notino.ro, la 115,00 lei. Face parte din categoria Sănătate & Frumusețe de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.
Urmărim prețul de 115,00 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.
De ce să alegi acest produs
La 115,00 lei, Karl Lagerfeld Fleur de Pêcher Eau de Parfum pentru femei este o opțiune echilibrată ca preț.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din pentru femei și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca Karl Lagerfeld - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Karl Lagerfeld Fleur de Pêcher Eau de Parfum pentru femei?
Karl Lagerfeld Fleur de Pêcher Eau de Parfum pentru femei costă 115,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Karl Lagerfeld Fleur de Pêcher Eau de Parfum pentru femei?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Karl Lagerfeld Fleur de Pêcher Eau de Parfum pentru femei face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la pentru femei.
Vezi și
Produse similare

Karl LagerfeldKarl Lagerfeld Fleur D'Iris Eau de Parfum pentru femei
115,00 lei

LaliqueLalique Amethyst Eau de Parfum pentru femei
115,00 lei

LaliqueLalique L'Amour Eau de Parfum pentru femei
115,00 lei

LaliqueLalique Perles de Lalique Eau de Parfum pentru femei
115,00 lei

LanvinLanvin Sweet Jasmine Eau de Toilette pentru femei
115,00 lei

LattafaLattafa Mohra Silky Rose Eau de Parfum pentru femei
115,00 lei

LattafaLattafa Ser Al Malika Eau de Parfum pentru femei
115,00 lei

LeGerLeGer Signature Eau de Parfum pentru femei
115,00 lei

Liu JoLiu Jo Lovely U Eau de Parfum pentru femei
115,00 lei

MauboussinMauboussin In Red Eau de Parfum pentru femei
115,00 lei

OriflameOriflame Whispers Of Me Eau de Parfum pentru femei
115,00 lei

PolicePolice To Be Woman Eau de Parfum pentru femei
115,00 lei
