Kanchanar, 60 capsule, Dr Wakde's
Dr Wakde's

Kanchanar, 60 capsule, Dr Wakde's

147,55 lei

✔ În stoc la ozone.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Prețul pentru Kanchanar, 60 capsule, Dr Wakde's produs de Dr Wakde's este 147,55 lei, prin partenerul ozone.ro. Face parte din categoria Electronice & IT de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.

Suplimentul alimentar de la Dr Wakde's este un produs de înaltă calitate, care sprijină funcționarea sănătoasă a glandei tiroide și menținerea nivelurilor normale de colesterol.

Urmărim prețul de 147,55 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.

De ce să alegi acest produs

La 147,55 lei, Kanchanar, 60 capsule, Dr Wakde's este o opțiune echilibrată ca preț.

Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Plante și extracte și să citești specificațiile complete înainte de comandă.

Produsul poartă marca Dr Wakde's - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Kanchanar, 60 capsule, Dr Wakde's?
Kanchanar, 60 capsule, Dr Wakde's costă 147,55 lei, la ozone.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Kanchanar, 60 capsule, Dr Wakde's?
Îl găsești la ozone.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Kanchanar, 60 capsule, Dr Wakde's face parte din categoria Electronice & IT, la Plante și extracte.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii