
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez Live Eau de Parfum pentru femei 100 ml
159,00 lei
✔ În stoc la notino.ro
Despre acest produs
Comandă Jennifer Lopez Live Eau de Parfum pentru femei 100 ml de la Jennifer Lopez prin partenerul notino.ro, la 159,00 lei. L-am inclus în categoria Sănătate & Frumusețe, unde găsești oferte și prețuri din mai multe magazine.
Jennifer Lopez Live, 100 ml, Apă de parfum pentru femei, Oferiți simțurilor dvs.
Urmărim prețul de 159,00 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.
De ce să alegi acest produs
La 159,00 lei, Jennifer Lopez Live Eau de Parfum pentru femei 100 ml este o opțiune echilibrată ca preț.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Parfumuri - Parfumuri pentru femei - Apă și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca Jennifer Lopez - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Jennifer Lopez Live Eau de Parfum pentru femei 100 ml?
Jennifer Lopez Live Eau de Parfum pentru femei 100 ml costă 159,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Jennifer Lopez Live Eau de Parfum pentru femei 100 ml?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Jennifer Lopez Live Eau de Parfum pentru femei 100 ml face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Parfumuri - Parfumuri pentru femei - Apă.
Vezi și
Produse similare

LanvinLanvin Jeanne Lanvin Eau de Parfum pentru femei 30 ml
159,00 lei

LattafaLattafa Pride La African Drummer Eau de Parfum pentru femei 100 ml
159,00 lei

Lolita LempickaLolita Lempicka Oh Ma Biche Eau de Parfum pentru femei 50 ml
159,00 lei

Maison MargielaMaison Margiela REPLICA Up at Dawn Eau de Toilette pentru femei 10 ml
159,00 lei

RasasiRasasi Hawas Éclat Eau de Parfum pentru femei 100 ml
159,00 lei

RochasRochas Mademoiselle Rochas Eau de Parfum pentru femei 30 ml
159,00 lei

The Body ShopThe Body Shop Blue Musk EDT Eau de Toilette pentru femei 60 ml
159,00 lei

TrussardiTrussardi My Name Eau de Parfum pentru femei 30 ml
159,00 lei

AnfarAnfar Alba Pour Femme Eau de Parfum pentru femei 100 ml
160,00 lei

AnfarAnfar Luna Pour Femme Eau de Parfum pentru femei 100 ml
160,00 lei

Ariana GrandeAriana Grande Cloud Eau de Parfum pentru femei 30 ml
160,00 lei

CoachCoach Dreams Moonlight Eau de Parfum pentru femei 40 ml
160,00 lei
