
INIKA Organic
INIKA Organic Long Lash Mascara mascara pentru alungire
193,00 lei
✔ În stoc la notino.ro
Despre acest produs
Comandă INIKA Organic Long Lash Mascara mascara pentru alungire de la INIKA Organic la notino.ro, la 193,00 lei. Face parte din categoria Sănătate & Frumusețe de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.
Urmărim prețul de 193,00 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.
De ce să alegi acest produs
La 193,00 lei, INIKA Organic Long Lash Mascara mascara pentru alungire este o opțiune echilibrată ca preț.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Mascara și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca INIKA Organic - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă INIKA Organic Long Lash Mascara mascara pentru alungire?
INIKA Organic Long Lash Mascara mascara pentru alungire costă 193,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra INIKA Organic Long Lash Mascara mascara pentru alungire?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
INIKA Organic Long Lash Mascara mascara pentru alungire face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Mascara.
Vezi și
Produse similare

INIKA OrganicINIKA Organic Purity Lash mascara hrănitor
193,00 lei

LancomeMascara pentru Volum, Lancome, Hypnose Doll Eyes, Waterproof, Negru, 6.5 ml
193,09 lei
Perricone MDPerricone MD No Makeup Mascara mascara
194,00 lei

Diego dalla PalmaDiego dalla Palma MyPushUpToy Mascara Kit set cadou pentru ochi
195,00 lei

RevitaLashRevitaLash Double-Ended Volume Set mascara in doua faze pentru volum
197,00 lei

Bobbi BrownBobbi Brown Smokey Eye Mascara rimel pentru volum extrem și culoare intensă
199,00 lei

DIORDIOR Diorshow Overvolume Waterproof mascara pentru extra volum rezistent la apa
199,00 lei

Yves Saint LaurentYves Saint Laurent Lash Clash Extreme Volume mascara pentru extra volum
199,00 lei

Yves Saint LaurentYves Saint Laurent Lash Clash Extreme Volume mascara pentru extra volum
199,00 lei

Yves Saint LaurentYves Saint Laurent Lash Clash Extreme Volume mascara pentru extra volum
199,00 lei

Yves Saint LaurentYves Saint Laurent Lash Clash Waterproof mascara rezistent la apă, pentru volum
199,00 lei

Yves Saint LaurentYves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils mascara cu efect de volum
199,00 lei
