
NIKE
Incaltaminte W Air Max Portal
403,09 lei431,88 lei-7%
Economisești 28,79 lei
✔ În stoc la sportdepot.ro
Despre acest produs
Incaltaminte W Air Max Portal de la NIKE are un preț de 403,09 lei (redus de la 431,88 lei) și este disponibil la sportdepot.ro. L-am inclus în categoria Sport, unde găsești oferte și prețuri din mai multe magazine.
La 403,09 lei economisești 28,79 lei față de prețul anterior de 431,88 lei - o reducere de 7%.
De ce să alegi acest produs
La 403,09 lei, Incaltaminte W Air Max Portal este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 7% o face și mai interesantă.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Incaltaminte si sneakers și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca NIKE - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Incaltaminte W Air Max Portal?
Incaltaminte W Air Max Portal costă 403,09 lei, redus cu 7% de la 431,88 lei, la sportdepot.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Incaltaminte W Air Max Portal?
Îl găsești la sportdepot.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Incaltaminte W Air Max Portal reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 7% - 403,09 lei în loc de 431,88 lei.
În ce categorie se încadrează?
Incaltaminte W Air Max Portal face parte din categoria Sport, la Incaltaminte si sneakers.
Vezi și
Produse similare

NIKEIncaltaminte W Air Max Portal Se
403,09 lei431,88 lei-7%

NEW BALANCEIncaltaminte 370
408,22 lei439,63 lei-7%

NEW BALANCEIncaltaminte Fresh Foam X Garoe V2
408,22 lei439,63 lei-7%

GUESSIncaltaminte Genga
421,47 lei451,57 lei-7%

NIKEIncaltaminte Air Max Fire
439,74 lei471,15 lei-7%

ADIDASIncaltaminte Kantai Trail
439,74 lei471,15 lei-7%

GUESSIncaltaminte Eagar
458,12 lei490,84 lei-7%

GUESSIncaltaminte Elba
458,12 lei490,84 lei-7%

GUESSIncaltaminte Elba
458,12 lei490,84 lei-7%

GUESSIncaltaminte Vadik
458,12 lei490,84 lei-7%

Calvin Klein JeansIncaltaminte Chunky Cupsole Laceup Lth Bt a
459,06 lei494,40 lei-7%

Calvin Klein JeansIncaltaminte City Runner Laceup Tape Lth
459,06 lei494,40 lei-7%
