
CONVERSE
Incaltaminte Chuck 70
350,05 lei355,13 lei-1%
Economisești 5,08 lei
✔ În stoc la sportdepot.ro
Despre acest produs
Incaltaminte Chuck 70 produs de CONVERSE are un preț de 350,05 lei, cu o reducere de 1% și poate fi comandat la sportdepot.ro. Îl găsești la Incaltaminte si sneakers din categoria Sport, cu prețuri actualizate.
Cu 1% reducere, ajunge de la 355,13 lei la 350,05 lei (economisești 5,08 lei).
De ce să alegi acest produs
La 350,05 lei, Incaltaminte Chuck 70 este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 1% o face și mai interesantă.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Incaltaminte si sneakers și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca CONVERSE - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Incaltaminte Chuck 70?
Incaltaminte Chuck 70 costă 350,05 lei, redus cu 1% de la 355,13 lei, la sportdepot.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Incaltaminte Chuck 70?
Îl găsești la sportdepot.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Incaltaminte Chuck 70 reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 1% - 350,05 lei în loc de 355,13 lei.
În ce categorie se încadrează?
Incaltaminte Chuck 70 face parte din categoria Sport, la Incaltaminte si sneakers.
Vezi și
Produse similare

SKECHERSIncaltaminte D'lites Hiker
361,10 lei366,28 lei-1%

SKECHERSIncaltaminte Glide-step Pro-radiant Stride
361,10 lei366,28 lei-1%

SKECHERSIncaltaminte Uno - Loving Love
361,10 lei366,28 lei-1%

CONVERSEIncaltaminte Chuck 70
368,12 lei373,46 lei-1%

CONVERSEIncaltaminte Ctas Lft Double Stack
368,12 lei373,46 lei-1%

CONVERSEIncaltaminte Omega Trainer Hike
368,12 lei373,46 lei-1%

SKECHERSIncaltaminte Glide-step Altus
404,50 lei410,37 lei-1%

SKECHERSIncaltaminte Arch Fit Glide-step Pro
415,29 lei421,26 lei-1%

SKECHERSIncaltaminte Arch Fit Glide-step Pro
415,29 lei421,26 lei-1%

SKECHERSIncaltaminte Glide-step Atlus
415,29 lei421,26 lei-1%

NEW BALANCEIncaltaminte 530
433,35 lei439,63 lei-1%

SKECHERSIncaltaminte Max Cushioning Glide-step - S
433,35 lei439,58 lei-1%
