Husa de protectie pentru scaunul auto Foldy, Be Cool, Grey
Be Cool

Husa de protectie pentru scaunul auto Foldy, Be Cool, Grey

199,99 lei261,01 lei-23%

Economisești 61,02 lei

✔ În stoc la babyneeds.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Husa de protectie pentru scaunul auto Foldy, Be Cool, Grey de la Be Cool este disponibil la babyneeds.ro, la prețul de 199,99 lei (redus de la 261,01 lei). Din gama Copii & Jucării, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.

Accesoriul esential pentru a va proteja scaunul auto Cel mai simplu mod de a-ti pastra scaunul auto la fel de intact ca in prima zi.

Prețul curent de 199,99 lei înseamnă 23% mai puțin decât 261,01 lei, o economie de 61,02 lei.

De ce să alegi acest produs

La 199,99 lei, Husa de protectie pentru scaunul auto Foldy, Be Cool, Grey este o opțiune echilibrată ca preț, iar reducerea de 23% o face și mai interesantă.

Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Accesorii Plimbare și să citești specificațiile complete înainte de comandă.

Produsul poartă marca Be Cool - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Husa de protectie pentru scaunul auto Foldy, Be Cool, Grey?
Husa de protectie pentru scaunul auto Foldy, Be Cool, Grey costă 199,99 lei, redus cu 23% de la 261,01 lei, la babyneeds.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Husa de protectie pentru scaunul auto Foldy, Be Cool, Grey?
Îl găsești la babyneeds.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Husa de protectie pentru scaunul auto Foldy, Be Cool, Grey reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 23% - 199,99 lei în loc de 261,01 lei.
În ce categorie se încadrează?
Husa de protectie pentru scaunul auto Foldy, Be Cool, Grey face parte din categoria Copii & Jucării, la Accesorii Plimbare.

Produse similare

Husa de protectie pentru scaunul auto Wagon, Be Cool, Grey
Be CoolHusa de protectie pentru scaunul auto Wagon, Be Cool, Grey
199,99 lei261,01 lei-23%
Salteluta pentru carucior, MimiNu, Reversibila, Cu doua fete, Din catifea si bumbac, Materiale certificate Oeko Tex Standard 100, 78 x 34 cm, Lulu Rose/Gray
MimiNuSalteluta pentru carucior, MimiNu, Reversibila, Cu doua fete, Din catifea si bumbac, Materiale certificate Oeko Tex Standard 100, 78 x 34 cm, Lulu Rose/Gray
70,99 lei180,31 lei-61%
Manusi calduroase pentru carucior, Petite&Mars, Jasie, Pentru vremea rece, Potrivite pentru orice carucior, Impermeabile, Inchidere prin capse, Negru
Petite&MarsManusi calduroase pentru carucior, Petite&Mars, Jasie, Pentru vremea rece, Potrivite pentru orice carucior, Impermeabile, Inchidere prin capse, Negru
53,99 lei135,31 lei-60%
Salteluta pentru carucior, MimiNu, Reversibila, Cu doua fete, Din catifea si bumbac, Materiale certificate Oeko Tex Standard 100, 78 x 34 cm, Design, Dragons/Gray
MimiNuSalteluta pentru carucior, MimiNu, Reversibila, Cu doua fete, Din catifea si bumbac, Materiale certificate Oeko Tex Standard 100, 78 x 34 cm, Design, Dragons/Gray
72,99 lei180,31 lei-60%
Manusi calduroase pentru carucior, Petite&Mars, Furry, Cu blanita detasabila, Pentru vremea rece, Potrivite pentru orice carucior, Impermeabile, Inchidere prin capse, Veritable Khaki
Petite&MarsManusi calduroase pentru carucior, Petite&Mars, Furry, Cu blanita detasabila, Pentru vremea rece, Potrivite pentru orice carucior, Impermeabile, Inchidere prin capse, Veritable Khaki
78,99 lei196,99 lei-60%
Parasolar textil, Petite&Mars, Din Bumbac, Pentru soare si vant, Universal, Protectie UV SPF40+, Potrivit pentru carucioare si scaune auto, 45 × 51 cm, Mocha Mousse
Petite&MarsParasolar textil, Petite&Mars, Din Bumbac, Pentru soare si vant, Universal, Protectie UV SPF40+, Potrivit pentru carucioare si scaune auto, 45 × 51 cm, Mocha Mousse
32,99 lei71,57 lei-54%
Protectie impermeabila, Petite&Mars, Pentru bancheta auto si spatar, Cu organizator, 3 in 1, Savior, Gri
Petite&MarsProtectie impermeabila, Petite&Mars, Pentru bancheta auto si spatar, Cu organizator, 3 in 1, Savior, Gri
78,99 lei170,10 lei-54%
Manusi calduroase pentru carucior, Petite&Mars, Furry, Cu blanita detasabila, Pentru vremea rece, Potrivite pentru orice carucior, Impermeabile, Inchidere prin capse, Sky Whisper
Petite&MarsManusi calduroase pentru carucior, Petite&Mars, Furry, Cu blanita detasabila, Pentru vremea rece, Potrivite pentru orice carucior, Impermeabile, Inchidere prin capse, Sky Whisper
88,99 lei191,64 lei-54%
Aparatoare de ploaie, New Baby, Pentru scoica, Cu orificiu pentru un contact mai bun cu cel mic, Fara substante nocive, Transparent/Black
New BabyAparatoare de ploaie, New Baby, Pentru scoica, Cu orificiu pentru un contact mai bun cu cel mic, Fara substante nocive, Transparent/Black
15,99 lei33,75 lei-53%
Set 2 parasolare auto, FreeOn, Retractabile, Functioneaza prin apasarea unui buton, Black
FreeONSet 2 parasolare auto, FreeOn, Retractabile, Functioneaza prin apasarea unui buton, Black
61,99 lei132,74 lei-53%
Manusi calduroase pentru carucior, Petite&Mars, Jasie, Pentru vremea rece, Potrivite pentru orice carucior, Impermeabile, Inchidere prin capse, Albastru
Petite&MarsManusi calduroase pentru carucior, Petite&Mars, Jasie, Pentru vremea rece, Potrivite pentru orice carucior, Impermeabile, Inchidere prin capse, Albastru
62,99 lei134,65 lei-53%
Set 2 parasolare plasa auto cu acoperire 100%, Jane, Universale, Usor de instalat, fara ventuze, Lazuli Blue
JaneSet 2 parasolare plasa auto cu acoperire 100%, Jane, Universale, Usor de instalat, fara ventuze, Lazuli Blue
65,99 lei139,24 lei-53%
Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii