Herbloom - Kombucha Plant Biome Toner, 150ml
Herbloom

Herbloom - Kombucha Plant Biome Toner, 150ml

68,85 lei

✔ În stoc la qudo.ro

Preț actualizat: 2026-08-09

Despre acest produs

Herbloom - Kombucha Plant Biome Toner, 150ml produs de Herbloom poate fi comandat prin partenerul qudo.ro, la prețul de 68,85 lei. Face parte din categoria Sănătate & Frumusețe de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.

Herbloom – Kombucha Plant Biome Toner – 150ml este un toner hidratant și revitalizant formulat pentru a echilibra pielea și a îmbunătăți aspectul general al tenului.

Verifică prețul de 68,85 lei și disponibilitatea direct la comerciant înainte de comandă.

De ce să alegi acest produs

La 68,85 lei, Herbloom - Kombucha Plant Biome Toner, 150ml este o opțiune echilibrată ca preț.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Tip produs și verifică detaliile produsului la sursă.

Întrebări frecvente

Cât costă Herbloom - Kombucha Plant Biome Toner, 150ml?
Herbloom - Kombucha Plant Biome Toner, 150ml costă 68,85 lei, la qudo.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Herbloom - Kombucha Plant Biome Toner, 150ml?
Îl găsești la qudo.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Herbloom - Kombucha Plant Biome Toner, 150ml face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Tip produs.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii