Glob pamantesc, diametru 32 cm, S-COOL
S-cool

Glob pamantesc, diametru 32 cm, S-COOL

213,83 lei

✔ În stoc la rik.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Glob pamantesc, diametru 32 cm, S-COOL produs de S-cool poate fi cumpărat în magazinul rik.ro, la prețul de 213,83 lei. Îl găsești la Globuri pamantesti din categoria Casă & Grădină, cu prețuri actualizate.

Globul pamantesc este atat un mijloc de predare util pentru profesori, cat si un mod usor de invatare pentru elevi.

Urmărim prețul de 213,83 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.

De ce să alegi acest produs

La 213,83 lei, Glob pamantesc, diametru 32 cm, S-COOL este o opțiune echilibrată ca preț.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Globuri pamantesti și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca S-cool - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Glob pamantesc, diametru 32 cm, S-COOL?
Glob pamantesc, diametru 32 cm, S-COOL costă 213,83 lei, la rik.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Glob pamantesc, diametru 32 cm, S-COOL?
Îl găsești la rik.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Glob pamantesc, diametru 32 cm, S-COOL face parte din categoria Casă & Grădină, la Globuri pamantesti.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii