DW Home Zen Savasana lumânare parfumată 221 g
DW Home

DW Home Zen Savasana lumânare parfumată 221 g

59,00 lei

✔ În stoc la notino.ro

Preț actualizat: 2026-08-09

Despre acest produs

Prețul pentru DW Home Zen Savasana lumânare parfumată 221 g produs de DW Home este 59,00 lei, la notino.ro. Îl găsești la Parfumuri pentru casa - Lumânări - Lumân din categoria Sănătate & Frumusețe, cu prețuri actualizate.

DW Home Zen Savasana, 221 g, Lumânări parfumate Parfumuri pentru casa, Parfumul poate schimba într-o clipă starea de spirit și atmosfera unui spațiu.

Urmărim prețul de 59,00 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.

De ce să alegi acest produs

La 59,00 lei, DW Home Zen Savasana lumânare parfumată 221 g este o opțiune accesibilă.

Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Parfumuri pentru casa - Lumânări - Lumân și să citești specificațiile complete înainte de comandă.

Produsul poartă marca DW Home - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă DW Home Zen Savasana lumânare parfumată 221 g?
DW Home Zen Savasana lumânare parfumată 221 g costă 59,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra DW Home Zen Savasana lumânare parfumată 221 g?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
DW Home Zen Savasana lumânare parfumată 221 g face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Parfumuri pentru casa - Lumânări - Lumân.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii