
Novel
Draperie Confecționată transparent
32,99 lei44,99 lei-27%
Economisești 12,00 lei
✔ În stoc la xxxlutz.ro
Despre acest produs
Prețul pentru Draperie Confecționată transparent, marca Novel, este 32,99 lei (redus de la 44,99 lei), prin partenerul xxxlutz.ro. L-am inclus în categoria Casă & Grădină, unde găsești oferte și prețuri din mai multe magazine.
Cu 27% reducere, ajunge de la 44,99 lei la 32,99 lei (economisești 12,00 lei).
De ce să alegi acest produs
La 32,99 lei, Draperie Confecționată transparent este o opțiune accesibilă, iar reducerea de 27% o face și mai interesantă.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Diverse perdele confecționate și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca Novel - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Draperie Confecționată transparent?
Draperie Confecționată transparent costă 32,99 lei, redus cu 27% de la 44,99 lei, la xxxlutz.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Draperie Confecționată transparent?
Îl găsești la xxxlutz.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Draperie Confecționată transparent reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 27% - 32,99 lei în loc de 44,99 lei.
În ce categorie se încadrează?
Draperie Confecționată transparent face parte din categoria Casă & Grădină, la Diverse perdele confecționate.
Vezi și
Produse similare

EsposaDraperie Confecționată
36,99 lei49,99 lei-26%

EsposaDraperie Confecționată transparent
36,99 lei49,99 lei-26%

Dieter KnollDraperie Confecționată opac
119,00 lei159,00 lei-25%

Dieter KnollDraperie Confecționată opac
119,00 lei159,00 lei-25%

Dieter KnollDraperie Confecționată opac
119,00 lei159,00 lei-25%

BoxxxDraperie Confecționată transparent
23,99 lei29,99 lei-20%

BoxxxDraperie Confecționată transparent
23,99 lei29,99 lei-20%

BoxxxDraperie Confecționată transparent
23,99 lei29,99 lei-20%

BoxxxDraperie Confecționată transparent
23,99 lei29,99 lei-20%

BoxxxDraperie Confecționată transparent
23,99 lei29,99 lei-20%

EsposaDraperie Confecționată transparent
27,99 lei34,99 lei-20%

EsposaPerdea Gata Confecţionată transparent
35,99 lei44,99 lei-20%
