
Esposa
Draperie Confecționată transparent
119,20 lei149,00 lei-20%
Economisești 29,80 lei
✔ În stoc la xxxlutz.ro
Despre acest produs
Draperie Confecționată transparent, marca Esposa, are un preț de 119,20 lei, adică 20% mai puțin și poate fi comandat la xxxlutz.ro. Îl găsești la Diverse perdele confecționate din categoria Casă & Grădină, cu prețuri actualizate.
Cu 20% reducere, ajunge de la 149,00 lei la 119,20 lei (economisești 29,80 lei).
De ce să alegi acest produs
La 119,20 lei, Draperie Confecționată transparent este o opțiune echilibrată ca preț, iar reducerea de 20% o face și mai interesantă.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Diverse perdele confecționate și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca Esposa - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Draperie Confecționată transparent?
Draperie Confecționată transparent costă 119,20 lei, redus cu 20% de la 149,00 lei, la xxxlutz.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Draperie Confecționată transparent?
Îl găsești la xxxlutz.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Draperie Confecționată transparent reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 20% - 119,20 lei în loc de 149,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Draperie Confecționată transparent face parte din categoria Casă & Grădină, la Diverse perdele confecționate.
Vezi și
Produse similare

EsposaPerdea Confecționată transparent
119,20 lei149,00 lei-20%

Dieter KnollDraperie Confecționată black-out (nu permite trecerea luminii)
127,20 lei159,00 lei-20%

Dieter KnollDraperie Confecționată black-out (nu permite trecerea luminii)
127,20 lei159,00 lei-20%

Dieter KnollDraperie Confecționată opac
127,20 lei159,00 lei-20%

EsposaDraperie Confecționată semitransparent
127,20 lei159,00 lei-20%

EsposaDraperie Confecționată semitransparent
127,20 lei159,00 lei-20%

EsposaDraperie Confecționată transparent
151,20 lei189,00 lei-20%

EsposaDraperie Confecționată opac
159,20 lei199,00 lei-20%

EsposaDraperie Confecționată opac
159,20 lei199,00 lei-20%

Dieter KnollDraperie Confecționată semitransparent
159,20 lei199,00 lei-20%

EsposaDraperie Confecționată transparent
159,20 lei199,00 lei-20%

EsposaDraperie Confecționată transparent
159,20 lei199,00 lei-20%
