
Dr Irena Eris
Dr Irena Eris Algorithm ser întinerire intensivă 30 ml
285,00 lei
✔ În stoc la notino.ro
Despre acest produs
Comandă Dr Irena Eris Algorithm ser întinerire intensivă 30 ml produs de Dr Irena Eris la notino.ro, la 285,00 lei. Face parte din categoria Sănătate & Frumusețe de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.
Dr Irena Eris Algorithm, 30 ml, Seruri pentru piele pentru femei, Simțiți că tenul dvs.
Urmărim prețul de 285,00 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.
De ce să alegi acest produs
La 285,00 lei, Dr Irena Eris Algorithm ser întinerire intensivă 30 ml este o opțiune din segmentul superior.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Îngrijire ten - Îngrijirea pielii - Seru și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca Dr Irena Eris - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Dr Irena Eris Algorithm ser întinerire intensivă 30 ml?
Dr Irena Eris Algorithm ser întinerire intensivă 30 ml costă 285,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Dr Irena Eris Algorithm ser întinerire intensivă 30 ml?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Dr Irena Eris Algorithm ser întinerire intensivă 30 ml face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Îngrijire ten - Îngrijirea pielii - Seru.
Vezi și
Produse similare

Elizabeth ArdenElizabeth Arden Superstart booster facial regenerator 50 ml
285,00 lei

Kiehl'sKiehl's Dermatologist Solutions Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum ser antirid cu retinol pentru toate tipurile de ten, inclusiv piele sensibila pentru femei 30 ml
285,00 lei

Medik8Medik8 Crystal Retinal 1 ser de noapte cu retinal 30 ml
285,00 lei

MisshaMissha Time Revolution Night Repair Ampoule tratament de noapte intensiv cu efect antirid 50 ml
285,00 lei

Peter Thomas RothPeter Thomas Roth EVEN SMOOTHER™ Glycolic Retinol Resurfacing Serum ser intensiv cu efect de netezire 30 ml
285,00 lei

VT CosmeticsVT Cosmetics Collagen Reedle Shot 700 ser antirid cu colagen cu efect de hidratare 30 ml
285,00 lei

WHAMISAWHAMISA Cactus Magic Serum ser pentru contur pentru luminozitate si hidratare 32 ml
285,00 lei

Alpha-HAlpha-H Vitamin A ser cu vitamina A 25 ml
288,00 lei

Alpha-HAlpha-H Vitamin B ser pentru fortificarea barierei cutanate 25 ml
288,00 lei

Alpha-HAlpha-H Vitamin E ser calmant cu vitamina E 25 ml
288,00 lei

PayotPayot Source Hydra + ser cu hidratare intensă 30 ml
288,00 lei

BasicLabBasicLab Cosmetology Esteticus emulsie-gel cu efect de hidratare 30 ml
289,00 lei
