
DOLINA NOTECI
DOLINA NOTECI Mix arome SET, fara pasari de curte 800 g x 30 buc.
667,50 lei
✔ În stoc la fera.ro
Despre acest produs
Prețul pentru DOLINA NOTECI Mix arome SET, fara pasari de curte 800 g x 30 buc. de la DOLINA NOTECI este 667,50 lei, în magazinul fera.ro. Îl găsești la Câini din categoria Animale, cu prețuri actualizate.
DOLINA NOTECI Mix arome SET, fara pasari de curte 800 g x 30 buc.
Verifică prețul de 667,50 lei și disponibilitatea direct la comerciant înainte de comandă.
De ce să alegi acest produs
La 667,50 lei, DOLINA NOTECI Mix arome SET, fara pasari de curte 800 g x 30 buc. este o opțiune din segmentul superior.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Câini și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca DOLINA NOTECI - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă DOLINA NOTECI Mix arome SET, fara pasari de curte 800 g x 30 buc.?
DOLINA NOTECI Mix arome SET, fara pasari de curte 800 g x 30 buc. costă 667,50 lei, la fera.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra DOLINA NOTECI Mix arome SET, fara pasari de curte 800 g x 30 buc.?
Îl găsești la fera.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
DOLINA NOTECI Mix arome SET, fara pasari de curte 800 g x 30 buc. face parte din categoria Animale, la Câini.
Vezi și
Produse similare

DOLINA NOTECIDOLINA NOTECI Premium Hrana umeda pentru caine adult, mix sortimente 30x800g
667,50 lei

PAN MIĘSKOPAN MIĘSKO Hrană uscată pentru câini curcan cu fazan S 2x9 kg
671,08 lei

ALPHA SPIRITALPHA SPIRIT Free range Duck cu rață 2x12 kg hrană câini
672,24 lei

ALPHA SPIRITALPHA SPIRIT Puppy hrană pentru căței 2x12 kg
672,24 lei

ALPHA SPIRITALPHA SPIRIT Wild Fish hrană monoproteică cu pește 2x12 kg pentru câini
672,24 lei

HILL'SHILL'S Prescription Diet Canine l/d Liver Care caini cu afectiuni hepatice 20 kg (2x10 kg) hrana dietetica
675,18 lei

HILL'SHILL'S Prescription Diet r/d Weight Reduction with Chicken Adult pentru caini supraponderali 20 kg (2x10 kg)
678,55 lei

HAPPY DOGHAPPY DOG Supreme Africa Hrana pentru caini adulti cu intolerante alimentare, cu strut african 25 kg (2 x 12.5 kg)
679,12 lei

WIEJSKA ZAGRODAWIEJSKA ZAGRODA Hrana caine talie medie, cu peste oceanic M 2x9 kg
680,08 lei

ROYAL CANINROYAL CANIN Hrana uscata pentru cainii adulti din rasa Bulldog 24 kg (2 x 12 kg)
682,20 lei

ROYAL CANINROYAL CANIN Hrana uscata pentru cainii adulti din rasa Golden retriever adult 24 kg (2 x 12 kg)
682,20 lei

DOLINA NOTECIDOLINA NOTECI Premium Mix Conserve caine, mix sortimente, fara peste 30x800g
683,04 lei
