Dolce&Gabbana DG4297 3084/F9 59
Dolce&Gabbana

Dolce&Gabbana DG4297 3084/F9 59

474,50 lei949,00 lei-50%

Economisești 474,50 lei

✔ În stoc la optiblu.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Comandă Dolce&Gabbana DG4297 3084/F9 59, marca Dolce&Gabbana, în magazinul optiblu.ro, la 474,50 lei (redus de la 949,00 lei). Din gama Fashion, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.

La 474,50 lei economisești 474,50 lei față de prețul anterior de 949,00 lei - o reducere de 50%.

De ce să alegi acest produs

La 474,50 lei, Dolce&Gabbana DG4297 3084/F9 59 este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 50% o face și mai interesantă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Ochelari de soare și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Dolce&Gabbana - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Dolce&Gabbana DG4297 3084/F9 59?
Dolce&Gabbana DG4297 3084/F9 59 costă 474,50 lei, redus cu 50% de la 949,00 lei, la optiblu.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Dolce&Gabbana DG4297 3084/F9 59?
Îl găsești la optiblu.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Dolce&Gabbana DG4297 3084/F9 59 reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 50% - 474,50 lei în loc de 949,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Dolce&Gabbana DG4297 3084/F9 59 face parte din categoria Fashion, la Ochelari de soare.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii