
Dolce&Gabbana
Dolce&Gabbana DG1340 1311 56
384,50 lei769,00 lei-50%
Economisești 384,50 lei
✔ În stoc la optiblu.ro
Despre acest produs
Dolce&Gabbana DG1340 1311 56 de la Dolce&Gabbana are un preț de 384,50 lei, cu o reducere de 50% și poate fi cumpărat în magazinul optiblu.ro. Îl găsești la Ochelari de vedere din categoria Fashion, cu prețuri actualizate.
La 384,50 lei economisești 384,50 lei față de prețul anterior de 769,00 lei - o reducere de 50%.
De ce să alegi acest produs
La 384,50 lei, Dolce&Gabbana DG1340 1311 56 este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 50% o face și mai interesantă.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Ochelari de vedere și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca Dolce&Gabbana - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Dolce&Gabbana DG1340 1311 56?
Dolce&Gabbana DG1340 1311 56 costă 384,50 lei, redus cu 50% de la 769,00 lei, la optiblu.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Dolce&Gabbana DG1340 1311 56?
Îl găsești la optiblu.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Dolce&Gabbana DG1340 1311 56 reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 50% - 384,50 lei în loc de 769,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Dolce&Gabbana DG1340 1311 56 face parte din categoria Fashion, la Ochelari de vedere.
Vezi și
Produse similare

Dolce&GabbanaDolce&Gabbana DG1340 1351 56
384,50 lei769,00 lei-50%

Dolce&GabbanaDolce&Gabbana DG1346 1317 57
384,50 lei769,00 lei-50%

Dolce&GabbanaDolce&Gabbana DG1346 1333 57
384,50 lei769,00 lei-50%

Dolce&GabbanaDolce&Gabbana DG1346 1361 55
384,50 lei769,00 lei-50%

Dolce&GabbanaDolce&Gabbana DG1347 1361 54
384,50 lei769,00 lei-50%

Dolce&GabbanaDolce&Gabbana DG1348 05 56
384,50 lei769,00 lei-50%

Dolce&GabbanaDolce&Gabbana DG3309 3298 52
384,50 lei769,00 lei-50%

Dolce&GabbanaDolce&Gabbana DG3334 3217 52
384,50 lei769,00 lei-50%

Dolce&GabbanaDolce&Gabbana DG3334 3299 52
384,50 lei769,00 lei-50%

Dolce&GabbanaDolce&Gabbana DG3334 501 52
384,50 lei769,00 lei-50%

Dolce&GabbanaDolce&Gabbana DG3343 3091 55
384,50 lei769,00 lei-50%

Dolce&GabbanaDolce&Gabbana DG3343 3320 53
384,50 lei769,00 lei-50%
