
Flair Rugs
Covor Harris Boucle Wool Verde salvie 160x230 cm, Flair Rugs
1.003,00 lei1.334,00 lei-25%
Economisești 331,00 lei
✔ În stoc la talis.ro
Despre acest produs
Comandă Covor Harris Boucle Wool Verde salvie 160x230 cm, Flair Rugs produs de Flair Rugs prin partenerul talis.ro, la 1.003,00 lei, adică 25% mai puțin. Face parte din categoria Casă & Grădină de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.
La 1.003,00 lei economisești 331,00 lei față de prețul anterior de 1.334,00 lei - o reducere de 25%.
De ce să alegi acest produs
La 1.003,00 lei, Covor Harris Boucle Wool Verde salvie 160x230 cm, Flair Rugs este o opțiune premium, iar reducerea de 25% o face și mai interesantă.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Covoare și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca Flair Rugs - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Covor Harris Boucle Wool Verde salvie 160x230 cm, Flair Rugs?
Covor Harris Boucle Wool Verde salvie 160x230 cm, Flair Rugs costă 1.003,00 lei, redus cu 25% de la 1.334,00 lei, la talis.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Covor Harris Boucle Wool Verde salvie 160x230 cm, Flair Rugs?
Îl găsești la talis.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Covor Harris Boucle Wool Verde salvie 160x230 cm, Flair Rugs reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 25% - 1.003,00 lei în loc de 1.334,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Covor Harris Boucle Wool Verde salvie 160x230 cm, Flair Rugs face parte din categoria Casă & Grădină, la Covoare.
Vezi și
Produse similare

Flair RugsCovor Glow Multicolor 120X170 cm, Flair Rugs
1.004,00 lei1.336,00 lei-25%

Flair RugsCovor Glow Ocru 120X170 cm, Flair Rugs
1.004,00 lei1.336,00 lei-25%

Ayyildiz CarpetCovor Parma Lila V1 240x340 cm
1.006,00 lei1.338,00 lei-25%

Ayyildiz CarpetCovor Parma Maro V1 240x340 cm
1.006,00 lei1.338,00 lei-25%

Ayyildiz CarpetCovor Parma Maro V2 240x340 cm
1.006,00 lei1.338,00 lei-25%

Ayyildiz CarpetCovor Parma Maro V3 240x340 cm
1.006,00 lei1.338,00 lei-25%

Ayyildiz CarpetCovor Parma Negru V1 240x340 cm
1.006,00 lei1.338,00 lei-25%

Ayyildiz CarpetCovor Parma Negru V2 240x340 cm
1.006,00 lei1.338,00 lei-25%

Ayyildiz CarpetCovor Parma Negru V4 240x340 cm
1.006,00 lei1.338,00 lei-25%

Ayyildiz CarpetCovor Parma Negru V5 240x340 cm
1.006,00 lei1.338,00 lei-25%

Ayyildiz CarpetCovor Parma Negru V6 240x340 cm
1.006,00 lei1.338,00 lei-25%

Flair RugsCovor Glow Maro 120x170 cm, Flair Rugs
1.007,00 lei1.340,00 lei-25%
