
Parts Unlimited
Chinga ancorare Parts Unlimited cu clichet cul. negru
166,52 lei
✔ În stoc la mxenduro.ro
Despre acest produs
Comandă Chinga ancorare Parts Unlimited cu clichet cul. negru de la Parts Unlimited în magazinul mxenduro.ro, la 166,52 lei. Face parte din categoria Auto & Moto de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.
Chinga de 25mm, lunga de 183cm.cu suport asistat, cu o rezistenta mai mare de 1.200 lb 400 lb.
Urmărim prețul de 166,52 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.
De ce să alegi acest produs
La 166,52 lei, Chinga ancorare Parts Unlimited cu clichet cul. negru este o opțiune echilibrată ca preț.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Transport & Depozitare și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca Parts Unlimited - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Chinga ancorare Parts Unlimited cu clichet cul. negru?
Chinga ancorare Parts Unlimited cu clichet cul. negru costă 166,52 lei, la mxenduro.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Chinga ancorare Parts Unlimited cu clichet cul. negru?
Îl găsești la mxenduro.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Chinga ancorare Parts Unlimited cu clichet cul. negru face parte din categoria Auto & Moto, la Transport & Depozitare.
Vezi și
Produse similare

Parts UnlimitedSet 2 chingi Parts Unlimited ancorare cul. albastru
166,52 lei

Parts UnlimitedSet 2 chingi Parts Unlimited ancorare cul. rosu
166,52 lei

WMXCablu pentru troliu, gros, lungime 14 metri
169,00 lei

WMXPrelata ATV 251x124x84, culoare verde, pentru exterior
170,00 lei

Ram MountsBila baza Ram Mounts cu colier bare diametru 3 4 - 1
171,42 lei

JMTHusa moto JMP, culoare negru, 205 x 84 x 139
172,86 lei

WMXCablu pentru troliu AA0212, 14 metrii
173,00 lei

WMXCutie bagaje moto, 45,5 x 38,5 x 31cm
173,00 lei

Parts UnlimitedSet 2 chingi Parts Unlimited albastre
173,97 lei

Parts UnlimitedSet 2 chingi Parts Unlimited negre
173,97 lei

WMXPrelata ATV 208x122x78, culoare verde, pentru exterior
174,00 lei

Parts UnlimitedSet 2 chingi Parts Unlimited ancorare cu banda de protectie moale cul. negru
174,46 lei
