Carolina Herrera CH0047 3H2 52
Carolina Herrera

Carolina Herrera CH0047 3H2 52

349,50 lei699,00 lei-50%

Economisești 349,50 lei

✔ În stoc la optiblu.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Carolina Herrera CH0047 3H2 52 produs de Carolina Herrera are un preț de 349,50 lei (redus de la 699,00 lei) și poate fi cumpărat prin partenerul optiblu.ro. Din gama Fashion, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.

Cu 50% reducere, ajunge de la 699,00 lei la 349,50 lei (economisești 349,50 lei).

De ce să alegi acest produs

La 349,50 lei, Carolina Herrera CH0047 3H2 52 este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 50% o face și mai interesantă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Ochelari de vedere și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Carolina Herrera - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Carolina Herrera CH0047 3H2 52?
Carolina Herrera CH0047 3H2 52 costă 349,50 lei, redus cu 50% de la 699,00 lei, la optiblu.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Carolina Herrera CH0047 3H2 52?
Îl găsești la optiblu.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Carolina Herrera CH0047 3H2 52 reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 50% - 349,50 lei în loc de 699,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Carolina Herrera CH0047 3H2 52 face parte din categoria Fashion, la Ochelari de vedere.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii