
Xora
Canapea Extensibilă, textil, gri
3.592,00 lei4.490,00 lei-20%
Economisești 898,00 lei
✔ În stoc la xxxlutz.ro
Despre acest produs
Prețul pentru Canapea Extensibilă, textil, gri, marca Xora, este 3.592,00 lei, adică 20% mai puțin, prin partenerul xxxlutz.ro. Face parte din categoria Casă & Grădină de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.
Cu 20% reducere, ajunge de la 4.490,00 lei la 3.592,00 lei (economisești 898,00 lei).
De ce să alegi acest produs
La 3.592,00 lei, Canapea Extensibilă, textil, gri este o opțiune premium, iar reducerea de 20% o face și mai interesantă.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Canapele extensibile și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca Xora - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Canapea Extensibilă, textil, gri?
Canapea Extensibilă, textil, gri costă 3.592,00 lei, redus cu 20% de la 4.490,00 lei, la xxxlutz.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Canapea Extensibilă, textil, gri?
Îl găsești la xxxlutz.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Canapea Extensibilă, textil, gri reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 20% - 3.592,00 lei în loc de 4.490,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Canapea Extensibilă, textil, gri face parte din categoria Casă & Grădină, la Canapele extensibile.
Vezi și
Produse similare

NovelCanapea Extensibilă, textil, gri albastru
3.912,00 lei4.890,00 lei-20%

Sofa's CollectionCanapea extensibila TOLEDO, 3 locuri, cu arcuri si lada depozitare, maro deschis, 265x100x95 cm
3.999,00 lei4.999,00 lei-20%

NovelCanapea Extensibilă,
4.472,00 lei5.590,00 lei-20%

NovelCanapea Extensibilă, textil, gri închis
4.472,00 lei5.590,00 lei-20%

Sofa's CollectionCanapea extensibila ATENA, 3 locuri, cu arcuri si lada depozitare, bej, 250x120x100 cm
4.499,00 lei5.624,00 lei-20%

Sofa's CollectionCanapea extensibila OSLO, 3 locuri, cu arcuri si lada depozitare, bej, 265x115x100 cm
4.599,00 lei5.749,00 lei-20%

Ti'meCanapea Extensibilă, textil, gri deschis
5.592,00 lei6.990,00 lei-20%

NovelCanapea Extensibilă, textil, roz
5.992,00 lei7.490,00 lei-20%

Celina HomeCanapea Extensibilă, textil, piele, bej
7.992,00 lei9.990,00 lei-20%

Celina HomeCanapea Extensibilă, textil, piele, ecru
7.992,00 lei9.990,00 lei-20%

Celina HomeCanapea Extensibilă, textil, piele, grej
7.992,00 lei9.990,00 lei-20%

Celina HomeCanapea Extensibilă, textil, piele, gri deschis
7.992,00 lei9.990,00 lei-20%
