
Cama MEBLE
Cama MEBLE Comoda Cama Meble RTV Etna, 200x42x52, PAL-MDF, Alb mat
1.593,99 lei
✔ În stoc la dwyn.ro
Despre acest produs
Cama MEBLE Comoda Cama Meble RTV Etna, 200x42x52, PAL-MDF, Alb mat produs de Cama MEBLE are un preț de 1.593,99 lei și îl găsești în magazinul dwyn.ro. Face parte din categoria Electronice & IT de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.
Verifică prețul de 1.593,99 lei și disponibilitatea direct la comerciant înainte de comandă.
De ce să alegi acest produs
La 1.593,99 lei, Cama MEBLE Comoda Cama Meble RTV Etna, 200x42x52, PAL-MDF, Alb mat este o opțiune premium.
Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Accesorii Televizoare și să citești specificațiile complete înainte de comandă.
Produsul poartă marca Cama MEBLE - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Cama MEBLE Comoda Cama Meble RTV Etna, 200x42x52, PAL-MDF, Alb mat?
Cama MEBLE Comoda Cama Meble RTV Etna, 200x42x52, PAL-MDF, Alb mat costă 1.593,99 lei, la dwyn.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Cama MEBLE Comoda Cama Meble RTV Etna, 200x42x52, PAL-MDF, Alb mat?
Îl găsești la dwyn.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Cama MEBLE Comoda Cama Meble RTV Etna, 200x42x52, PAL-MDF, Alb mat face parte din categoria Electronice & IT, la Accesorii Televizoare.
Vezi și
Produse similare

Cama MEBLECama MEBLE Comoda TV Cama Meble Asti 200x42x52, Alb Mat
1.593,99 lei

Cama MEBLECama MEBLE Comoda TV Cama Meble Bari, MDF, 200x42x52, Alb
1.593,99 lei

Cama MEBLECama MEBLE Comoda TV Cama Meble Faro, 200x42x52 Alb-Stejar
1.593,99 lei

Cama MEBLECama MEBLE Comoda TV, Cama Meble, Granero, PAL-MDF, 35x56.7x200cm, Maro-Stejar
1.593,99 lei

SBOXSBOX Stand TV SBOX FS-444, 37 - 86, 50 Kg, Negru/Argintiu
1.602,99 lei

EdbakEdbak Suport TV / Monitor Edbak CMS21, 40-75 inch, 60 kg, VESA 600x400, Negru
1.603,99 lei

BlackmountBlackmount Suport TV de tavan smart Blackmount PLB-M0544S, diagonale 23-65, control prin Tuya App si Voice Control, max.30 kg
1.618,99 lei

Cama MEBLECama MEBLE Comoda TV Cama Meble Abeto pe cadru din otel Negru, 150x42x60 cm, Alb lucios
1.623,99 lei

Cama MEBLECama MEBLE Comoda TV Cama Meble Abeto pe cadru din otel Negru, 150x42x60 cm, PAL-MDF, Gri lucios
1.623,99 lei

Cama MEBLECama MEBLE Comoda TV Cama Meble Eva, 180x40x56, MDF-PAL, Alb lucios
1.628,99 lei

Cama MEBLECama MEBLE Comoda TV Cama Meble Eva, 180x40x56, PAL-MDF, Gri lucios
1.628,99 lei

Cama MEBLECama MEBLE Comoda TV Coma Meble Eva 180x40x56, PAL-MDF, Negru lucios
1.628,99 lei
