Caiet A4, 60 file, Megamix 2, Herlitz, matematica
Herlitz

Caiet A4, 60 file, Megamix 2, Herlitz, matematica

5,80 lei

✔ În stoc la rik.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Comandă Caiet A4, 60 file, Megamix 2, Herlitz, matematica produs de Herlitz în magazinul rik.ro, la 5,80 lei. Face parte din categoria Casă & Grădină de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.

Caiet A4 Herlitz Megamix 2 pentru matematica – organizare impecabila, rezultate curate Transforma orele de matematica intr-o experienta mai simpla si mai placuta cu acest caiet A4 Herlitz Megamix 2.

Verifică prețul de 5,80 lei și disponibilitatea direct la comerciant înainte de comandă.

De ce să alegi acest produs

La 5,80 lei, Caiet A4, 60 file, Megamix 2, Herlitz, matematica este o opțiune accesibilă.

Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Caiete A4 și să citești specificațiile complete înainte de comandă.

Produsul poartă marca Herlitz - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Caiet A4, 60 file, Megamix 2, Herlitz, matematica?
Caiet A4, 60 file, Megamix 2, Herlitz, matematica costă 5,80 lei, la rik.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Caiet A4, 60 file, Megamix 2, Herlitz, matematica?
Îl găsești la rik.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Caiet A4, 60 file, Megamix 2, Herlitz, matematica face parte din categoria Casă & Grădină, la Caiete A4.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii