Bluza eleganta Pretty Girl verde cu volanas la umar
Pretty Girl

Bluza eleganta Pretty Girl verde cu volanas la umar

98,58 lei159,00 lei-38%

Economisești 60,42 lei

✔ În stoc la inpuff.ro

Preț actualizat: 2026-09-11

Despre acest produs

Bluza eleganta Pretty Girl verde cu volanas la umar produs de Pretty Girl are un preț de 98,58 lei, cu o reducere de 38% și poate fi cumpărat la inpuff.ro. L-am inclus în categoria Fashion, unde găsești oferte și prețuri din mai multe magazine.

Cu 38% reducere, ajunge de la 159,00 lei la 98,58 lei (economisești 60,42 lei).

De ce să alegi acest produs

La 98,58 lei, Bluza eleganta Pretty Girl verde cu volanas la umar este o opțiune echilibrată ca preț, iar reducerea de 38% o face și mai interesantă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Bluze Casual și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Pretty Girl - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Bluza eleganta Pretty Girl verde cu volanas la umar?
Bluza eleganta Pretty Girl verde cu volanas la umar costă 98,58 lei, redus cu 38% de la 159,00 lei, la inpuff.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Bluza eleganta Pretty Girl verde cu volanas la umar?
Îl găsești la inpuff.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Bluza eleganta Pretty Girl verde cu volanas la umar reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 38% - 98,58 lei în loc de 159,00 lei.
În ce categorie se încadrează?
Bluza eleganta Pretty Girl verde cu volanas la umar face parte din categoria Fashion, la Bluze Casual.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii